Mobli : اپلیکیشن اشتراک عالی اشتراک عکس که با سرمایه‌گذاری ۴ میلیون دلاری لئوناردو دی‌کاپریو پا گرفته

3

عکس‌هایی که با موبایل می‌گیریم، بدون اشتراک آنها لطفی ندارند. اپلیکیشن‌های متعددی برای اشتراک عکس وجود دارد، اما تعداد اپلیکیشن‌های کامل یا دست‌کم کم‌نقص زیاد نیستند.

به تازگی نسخه تازه اپلیکیشن اشتراک عکس Mobli ارائه شده است، اپلیکیشنی که واقعا بی‌نقص به نظر می‌رسد.

خوشبختانه هم کاربران اندروید و هم iOS می‌توانند از این اپلکیشن خوب استفاده کنند.

البته آنچه که باعث شد من این اپلیکیشن را امتحان کنم، خواندن این مطلب بود که لئوناردو دی‌کاپریو یکی از سرمایه‌گذاران این اپلیکیشن است، او ۴ میلیون دلار برای این کار تا به حال اختصاص داده است و به نظر می‌رسد که پولش را اصلا دور نریخته باشد!

با نصب Mobli ، شما می‌توانید به سهولت عکس بگیرید و عکس‌هایتان را در یک شبکه اجتماعی بزرگ به اشتراک بگذارید. کاربران دیگر می‌توانند با گذاشتن کامنت یا لایک زدن، با شما تعامل کنند.

قسمت ویرایش عکس این اپلیکیشن که تاریکخانه یا Darkroom نام دارد، از جهاتی از اینستاگرام پیشرفته‌تر است و کاربر می‌تواند انواع فیلترها و جلوه‌ها و قاب‌ها را برای عکس اعمال کند.

اما یکی از ویژگی‌های جالب دیگر این اپلیکیشن، این است که عکس‌‌ها را می‌توان به صورت موضوعی و همچنین محل گرفته شدن، برچسب زد. به عبارت دیگر Mobli یک اپلیکیشن اشتراک عکس مبتنی بر موقعیت هم است.

چیز جالب دیگر هم این است که حتی اگر موابیل نداشته باشید، می‌توانید در سایت Mobli ثبت‌نام کنید و عکس‌های دیگر کاربران را مرور کنید، برایشان کامنت بگذارید و لایک‌شان کنید. حتی می‌توانید با گرفتن کدی برای هر عکس، عکس را به راحتی در وبلاگ خودتان قرار بدهید.

دانلود اپلیکیشن برای آی‌فون
دانلود اپلیکیشن برای اندروید

این هم اکانت من در Mobli


 
3 نظرات
 1. مهدی می گوید

  اینم یوزر من :
  Terminator44

 2. رسول می گوید

  یکی از دوستان که به آندروید مارکت دسترسی داره لطف کنه توی یه سرور بدون فیلتر آپلود کنه این نرم افزار رو تا ما بتونیم استفاده کنیم.
  مرسی

 3. رسول می گوید

  بلاخره لینک نرم افزار رو توی بازار سیاه یافتم

  http://www.1mobile.com/d.php?soft_id=281918&url=http://f.1mobile.com/1mobile/social_networking/com.mobli_13.apk

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.