کروم به زودی، با مجهز شدن به ویژگی مدیریت برگه‌ها در گروه‌ها، به آشفتگی بسیاری از کاربران پایان خواهد داد

1

تعداد کاربرانی که برگه‌ها یا tabهای بسیار زیادی را در مرورگر خود باز می‌گذارند، اصلا کم نیست.

مثلا من معمولا بالای ۲۰ برگه باز در مرورگر خود باز می‌کنم. مشکل اینجاست که مدیریت این برگه‌ها خیلی دشوار می‌شود تا جایی که پیدا کردن یک برگه دشوار می‌شود یا اصلا یادم می‌رود که یک آدرس خاص را باز کرده‌ام یا نه. پس خیلی وقت‌ها یک صفحه وب را چند بار در مرورگر خود در قالب برگه‌های جدا از هم باز دارم.

اما تصور کنید که می‌توانستید به برگه‌ها سر و سامان بدهید. مثلا برگه‌های مربوط به کار حرفه‌ای و پروژه تحقیقاتی خود را در یک گروه جدا می‌دادید، برگه‌های مربوط به شبکه‌های اجتماعی را در یک گروه دیگر، برگه‌های مربوط به سایت‌های خبر را باز در یک گروه دیگر و …

این طوری خیلی به سرعت می‌توانستید بین گروه‌های مختلف برگه‌ها جابجا شوید.

تا به حال کروم، از این ویژگی پشتیبانی نمی‌کرد و فقط به صورت نصفه و نیمه به کمک افزونه‌ها می‌توانستیم از این ویژگی استفاده کنیم.

اما مطابق اسکرین‌شاتی که به تازگی منتشر شده، این ویژگی یه زودی به کروم خواهد آمد. فعلا حتی در برخی از نسخه آزمایشی کروم، شواهدی از این امر به صورت آیتم اضافه کردن یک صفحه به گروه، دیده می‌شود.

 
1 نظر
  1. مهدی می گوید

    اتفاقا من هم از یک افزونه که چند وقت پیش تو سایتتون معرفی کردید برای مدیریت برگه ها استفاده میکنم،ولی بمظرم تعدد برگه ها در مرورگر به موضوع روانشناسی ارتباط داره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.