شبکه HBO‌ به زودی در ایرلند شمالی موزه سریال گیم آو ترونز را برپا می‌کند و تورهای بازدید از دنیای وستروس را رونمایی می‌کند

0

بیشتر از چند روز، تا آغاز پخش فصل نهایی سریال بازی تاج و تحت یا گیم آور ترونز باقی نمانده. سؤالی که در ذهن شما هم ممکن است ایجاد شده باشد این است که آیا بعد از پایان سریال، شرکت HBO این همه اعتباری که با این سریال به دست آورده را به کنار می‌نهند و دیگر از برند گیم آور ترونز سود مالی نخواهد برد؟!

گرچه خبرهایی در مورد ساخت داستان‌های جانبی بر مبنای قصه گیم آور ترونز یا اصطلاحا پاراکل‌هایی وجود دارد، اما مطابق خبر تازه‌ای که HBO منتشر کرده، استودیوی ایرلند شمالی که بخشی قابل توجهی از سریال در آن فیلمبرداری شده، به یک موزه بزرگ تبدیل خواهد شد و تورهای سریال گیم آور ترونز برپا خواهد شد.

این استودیوی در بیرون شهر بلفاست قرار دارد و بیشتر از ۱۰ هزار متر مربع مساحت دارد.

بازدید از این استودیو- موزه، تجربه بی‌نظیری را فراهم خواهد آورد، تصور کنید که بتوانید بر تحت آهنین مشهور سریال بنشینید و انواع لباس‌ها و سلاح‌های استفاده شده در سریال را از نزدیک ببینید و همزمان نماهایی از پشت صحنه سریال را که در همان محل فیلمبرداری شده، مشاهده کنید.

شبکه HBO هنوز مشخص نکرده که در این استودیو چه کارهای دقیقی خواهد کرد، اما احتمال داده می‌شود که نماهایی از مکان‌ها و سرزمین‌هایی مانند کینگز لندینگ، دراگون‌استون، دیوار عظیم شمالی و بقیه باز‌آفرینی شوند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

انتظار می‌رود که از بهار سال ۲۰۲۰ این موزه آماده شود. هنوز خبری در مورد کار مشابه در آمریکا نیست.

پخش فصل هشتم و نهایی سریال گیم آو ترونز از ۱۴ آوریل یعنی ۱۰ روز بعد آغاز خواهد شد.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.