معرفی اپلیکیشن: ضبط سریع و آسان صدا در آیفون و آیپد با قابلیت ویرایش‌های حرفه‌ای برای ساخت پادکست

غالب نرم‌افزارهای رکورد صدا فقط صدای کاربر را ضبط می‌کنند و قابلیت‌های ویرایش فایل صوتی را ندارند یا حداکثر می‌توانند ساده‌ترین کارهای ویرایشی را انجام دهند.

اپلیکیشن آی‌او‌اس Automatic Voice Recorder Pro یک رکوردر در آیفون و آیپد است ولی ظرفیت‌های بالایی برای ویرایش فایل صوتی ایجاد شده و تبدیل آن به یک پادکست حرفه‌ای را دارد.

با AVR Record می‌توانید سخنرانی‌ها، کنفرانس‌ها، جلسات، پادکست‌های پخش شده، یادداشت‌های صوتی و حتی کارهای روزانه خود را سریعا ضبط کنید و بعد به اصلاح آن‌ها بپردازید.

به طور خودکار نویزهای محیط و صداهای مزاحم را حذف می‌کند تا صدایی با کیفیت و شفاف شنیده شود. هیچ‌گونه محدودیتی برای رکورد صدا ندارد و می‌توانید فایل‌های صوتی با هر مدت زمانی داشته باشید.

ساخت پادکست‌های حرفه‌ای

شما می‌توانید به راحتی صداها یا بخش‌های ناخواسته ضبط شده در فایل صوتی را حذف کنید یا یک موسیقی برای پس‌زمینه صدا بگذارید.

امکان افزودن متن و تصویر به فایل صوتی وجود دارد و می‌توانید به طور خودکار از فایل‌های صوتی خود روی سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری مانند آی‌کلاود، دراپ‌باکس یا فضای داخلی کامپیوتر شخصی خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

این اپ اولین بار در مارس ۲۰۱۷ روی اب‌استور اپل عرضه شد ولی خیلی زود به محبوبیت رسید. اکنون رتبه ۹۸ اپ‌های بخش Productivity اپ‌استور را دارد.

یکی از ویژگی‌های این اپ، اشتراک‌گذاری سریع فایل‌های صوتی در شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک، توییتر، ساندکلاود یا حتی ایمیل آن برای دیگران است. در این ارتباط، از ویژگی iTunes File Sharing اپل نیز پشتیبانی می‌کند.

خود این اپ سعی می‌کند فایل‌های صوتی روی آیفون یا آیپد را سازمان‌دهی کند و فهرستی از رکوردها براساس تاریخ، نام و موضوع مرتب‌سازی و نمایش دهد.

این اپلیکیشن کاربردی و حرفه‌ای را می‌توانید برای مدت محدودی رایگان از روی اپ‌استور دانلود کنید.

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.