تماشا کنید: چگونه اپل با آیپد پرو جدیدترین تبلیغ ویدیویی آیپد پرو (فیلم‌برداری، ویرایش، انیمیشن، تدوین و موسیقی) را ساخت

0

اپل امروز کلیپی را در اینترنت منتشر کرد که نشان می‌دهد چگونه جدیدترین تبلیغ ویدیویی آیپد پرو با خود این تبلت ساخته شده است.

اپل برای ساخت آگهی درباره آیپد پرو، به طور کامل از آیپد پرو استفاده می‌کند و تمام مراحل فیلم‌برداری، ویرایش، انیمیشن و ترکیب موسیقی را با آن انجام می‌دهد.

ایده خلاقانه و ابتکاری که می‌تواند بهترین تبلیغ برای این تبلت باشد و از قدرت بی‌نهایت آن در بخش‌های مختلف حکایت دارد.

اپل ویدیوی ساخت این آگهی را در کانال یوتیوب خود منتشر کرده و شامل تصاویری از پشت‌صحنه ساخت تبلیغ ویدیویی با آیپد پرو است. این کلیپ نشان می‌دهد چگونه می‌توان با آیپد پرو کارهای جدید و جالبی کرد.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

روش‌های جدیدی برای …

روش‌های جدیدی از فیلم‌برداری بدون نیاز به دوربین‌های فیلم‌برداری حرفه‌ای سینمایی یا تجهیزات فیلم‌برداری، روش‌های جدیدی از ویرایش تصاویر و فیلم‌ها بدون نیاز به کاغذ و کامپیوترهای رومیزی، روش‌های جدیدی از ساخت انیمیشن با دست و باز هم بدون نیاز به کاغذ یا تصویرسازی سه‌بعدی و نهایتا ترکیب موسیقی و تدوین صحنه‌ها با نرم‌افزارها و روش‌های جدیدی که شاید به ذهن کاربران این تبلت تا کنون خطور نکرده است.

البته، در ساخت این تبلیغ ویدیویی با آیپد پرو، از چندین اپلیکیشن ثالث مانند Filmic Pro نیز استفاده کردند. Filmic Pro امکان فیلم‌برداری متحرک و حرفه‌ای ۴K با گوشی آیفون یا تبلت آیپد را به شما می‌دهد. البته، باید از یک کیت اضافه به نام Cinematographer استفاده کنید. قیمت این اپلیکیشن ۱۵ دلار است.

همین‌طور، از اپلیکیشن LumaFusion با قیمت ۲۰ دلار برای ویرایش فیلم و صحنه‌های ویدیویی استفاده شده است.

از دیگر نرم‌افزارهای استفاده شده توسط اپل در ساخت آگهی ویدیویی آیپد پرو، می‌توان به نرم‌افزار طراحی  ProCreate و Notability با قیمت ۱۰ دلار اشاره کرد. انیمیشن‌سازی‌ها با نرم‌افزارهای  Keynote و  Core Animator انجام شده که ۶ دلار قیمت دارند و نهایتا شاهد استفاده از نرم‌افزار GarageBand برای فشرده‌سازی هستیم.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.