اولین رندرهای رسمی گلکسی نوت ۱۰ منتشر شدند: رنگ گرادیانی، چیدمان دوربین عمودی و ناچ روزنه‌ای

0

داریم به زمان رونمایی خانواده گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ نزدیک‌تر می‌شویم. پس، هر روز باید شاهد رندرها، تصاویر واقعی، مشخصات و ویژگی‌های این پرچم‌دار باشیم.

در روزهای گذشته هم رندرهای رسمی از گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس منتشر شد و هم برخی کاربران تصاویر واقعی از این گوشی را روی وب منتشر کردند.

خروجی این تصاویر، اتفاق‌نظر تمام رسانه‌ها و کارشناسان روی طراحی گلکسی نوت ۱۰ است. همان‌طور که در شایعات هم گفته شد؛ دوربین اصلی این پرچم‌دارها به طور عمودی طراحی شده است.

در رندرهای گلکسی نوت ۱۰ شاهد سه دوربین عمودی هستیم ولی گفته می‌شود در گلکسی نوت ۱۰ پلاس چهار دوربین عمودی استفاده می‌شود که یک دوربین وظیفه ثبت تصاویر ماکرو را برعهده دارد. برخی شایعات دیگر هم از دوربین چهارم ToF صحبت کردند.

هیچ‌یک از مدل‌های گلکسی نوت ۱۰ به حسگر پایش ضربان قلب مجهز نیستند. در حالی سامسونگ سراغ طراحی عمومی دوربین اصلی رفته که با طراحی گلکسی نوت ۹ متفاوت است. در گلکسی نوت ۹ شاهد طراحی دوربین اصلی افقی هستیم.

انتظار می‌رفت گلکسی نوت ۱۰ با رنگ‌های مشکی و نقره‌ای روانه بازار شود ولی رندرهای جدید نشان می‌دهد سامسونگ به سوی رنگ جدید گرادیانی رفته است. رنگی مشابه طراحی هواوی پی ۳۰ پرو که در بازار هم از محبوبیت زیادی برخوردار است.

طراحی مدرن‌تر و شیک‌تر

حاشیه باریک‌تر و دوربین سلفی روزنه‌ای بسیار کوچک در وسط نمایشگر از دیگر نکاتی هستند که در رندرهای جدید منتشر شده قابل مشاهده بوده و شایعات قبلی را تایید می‌کنند.

هنوز مشخص نیست در پرچم‌دارهای جدید جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری حذف شده است یا خیر. رندرها هم چیزی نشان نمی‌دهند. کلید بیکسی نیز در کناره‌های گوشی دیده نمی‌شود. قبلا هم مطمئن شدیم حسگر اثرانگشت زیر صفحه‌نمایش کار گذاشته شده است.

در قسمت سمت چپ دستگاه، دکمه‌های حجم صدا و کلید دیگری در قسمت پایین آن دیده می‌شود. در دستگاه‌های بالارده‌ی قبلی، این دکمه متعلق به بیکسبی بود ولی به‌نظر می‌رسد که در حال حاضر نقش دکمه‌ی پاور را دارد.

گفتنی است مدل کوچک‌تر گلکسی نوت ۱۰ از صفحه‌نمایش ۶.۳ اینچ و مدل بزرگ‌تر احتمالا با نمایشگر ۶.۷ اینچی روانه بازار خواهد شد. همین‌طور، گلکسی نوت ۱۰ پلاس به مودم ۵G مجهز می‌شود.

سامسونگ هنوز این طرح‌ها را تایید نکرده است ولی با توجه به تصاویر منتشر شده از سوی کاربران دیگر، باید این طراحی‌ها را قطعی بدانیم.

منبع


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.