این اپلیکیشن به شکل هوشمندانه‌ای نشانگر وضعیت باتری را دور «ناچ» دوربین گلکسی اس ۱۰ قرار می‌دهد

0

برنامه Energy Ring یک اپلیکیشن قابل شفارشی‌سازی و تنظیم‌کننده برای گوشی گلکسی اس ۱۰ است.

این اپلیکیشن می‌تواند از سوراخ ناچ صفحه‌نمایش این گوشی به عنوان نشان‌دهنده وضعیت عمر باتری استفاده کند.

به طور زیرکانه‌ای می‌تواند یک حلقه کوچک را در اطراف لنز برای نمایش وضعیت باتری گوشی بیندازد. کاربران می‌توانند رنگ، اندازه، ضخامت و حتی ۲۵ درصد شارژ بیشتر را مطابق سلیقه خودشان انتخاب کنند.

این اپلیکیشن رایگان است و به شما فرصت یک تجربه سرگرم‌کننده و البته مفید از نظر بصری را می‌دهد.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

البته، ممکن است پس از مدتی و در برخی کاربردهای صفحه‌نمایش، این حلقه برای شما مزاحمتی ایجاد کند.

بدون مزاحمت؛ کمترین مصرف باتری

سامسونگ ناچ صفحه‌نمایش اسمارت‌فون گلکسی اس ۱۰ را طوری طراحی کرده است که در برخی برنامه‌ها یا نمایش فیلم و تصویر مزاحمتی ایجاد نکند و شما بتوانید تمام صفحه تماشا کنید ولی این حلقه همه‌چیز را خراب می‌کند.

خوش‌بختانه، این اپلیکیشن طوری طراحی شده است که می‌توانید در هنگام تماشای فیلم یا بازی کردن آن را غیر فعال کنید و تصاویر را تمام صفحه ببینید.

IJP توسعه‌دهنده اپلیکیشن Energy Ring تا کنون چندین اپلیکیشن برای سفارشی‌سازی عمر باتری گوشی‌های سامسونگ عرضه کرده است. از جمله می‌توان به Energy Bar برای دستگاه‌های گلکسی اس ۸ و اس ۹ اشاره کرد.

اما برنامه Energy Ring بهترین و خلاقانه‌ترین اپ این توسعه‌دهنده است که می‌تواند ناچ گلکسی اس ۱۰ را به یک مزیت تبدیل کند.

توسعه‌دهنده درباره نحوه کار این اپ توضیح داده است که فقط از اعلان‌های اندروید استفاده می‌کند و کمترین مصرف باتری را دارد.

اپلیکیشن جالب Energy Ring را می‌توانید رایگان از گوگل‌پلی دانلود کنید و برای ما بنویسید که چه حسی پس از نصب آن دارید و سودمند هست یا خیر!

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.