چند دلیل قانع کننده برای اینکه زوپ کنیم

0

رپورتاژ

به جای اینکه در ترافیک بمانید و ساعت ها معطل بشوید زوپ کنید. آن هم در این آلودگی شدید هوا که میگویند از خانه بیرون نروید. چه چیز بهتر از این که در خانه بمانید و زوپ کنید؟ فقط فکرش را بکنید به جای اینکه به سختی نوبت بگیرید و در مرحله بعد در صف بمانید و مدت زمان زیادی را در این انتظار هدر دهید، از زوپ کمک بگیرید و در هرکجا که هستید به خواسته‌تان برسید.

شاید براتون سوال شده که اصلا زوپ چیه و چه کمکی میکنه؟ زوپ یک اپلیکیش است که ارتباط بین پزشک و بیمار را فراهم میکند. اگر بیمار هستید، نتیجه ی آزمایشتان را گرفته اید و میخواهید به پزشکتان نشان دهید، کودک یا مادربزرگتان مریض شده و نمیخواهید در هوای سرد و آلوده ی بیرون از خانه به هزار بیماری دیگر دچار شود، حوصله ی ترافیک و انتظار را ندارید یا با مرخصیتان موافقت نمیشود از طریق زوپ پزشکتان را پیدا کنید و به صورت آنلاین ویزیت شوید.

مشاوره آنلاین از طریق زوپ

حتما تا کنون متوجه شدید که زوپ چیه و چه هدفی داره. مشاوره آنلاین در زوپ به دو صورت است. مشاوره متنی و مشاوره تصویری یا همان ویزیت ویدئویی. شما وارد اپلیکیشن زوپ میشوید، پزشک خود را پیدا میکنید و از او مشاوره آنلاین میگیرید. مشاوره آنلاین تصویری هم به سادگی و سرعت متنی است. وقتی صحبت از تماس ویدئویی می شود احتمالا تصور بدی به سراغتان می آید. حق هم دارید. مثلا من از اولین برنامه ای که برای برقراری تماس تصویری استفاده کردم اسکایپ بود. هیچوقت هم راضی نبودم. همیشه یا تاخیر داشت و یا تصویر ناواضح و بی کیفیت بود.

حتی تماس تصویری واتسپ هم هنوز با این مشکلات همراه است و عده ی زیادی از این بابت شکایت دارند. دلیلش را میدانید؟ هم اسکایپ و هم واتسپ سرورهایشان خارج از کشور است. خب حالا حق بدهید که بی کیفیت باشند. ولی نکته همینجاست. سرورهای زوپ داخل کشور هستند و با داشتن یک سرعت اینترنت معمولی هم میتوانید با کیفیت مشاوره آنلاین تصویری برقرار کنید و لذت ببرید.

نوبت دهی آنلاین از طریق زوپ

یکی دیگر از مشکلاتی که برای ویزیت پزشک با آن دست و پنجه نرم میکنیم گرفتن وقت از مطب است. اگر پزشکتان سرش شلوغ باشد که این مشکل ۱۰ برابر میشود. فقط باید یک زمان زیاد را به تماس گرفتن با مطب اختصاص دهید. آنقدر تماس میگیرید که از شنیدن بوق اشغال کلافه میشوید. برای خودم که زیاد پیش آمده بود. در این شرایط ویژگی نوبت دهی آنلاین زوپ خیلی به شما کمک میکند. وارد سایت میشوید، پزشکتان را پیدا میکنید و دکمه ی نوبت دهی آنلاین را کلیک میکنید. اولین وقت را برای شما رزرو میکند.

حالا بپردازیم به اینکه چرا اصلا باید به زوپ اعتماد کنیم

صلاحیت علمی همه ی پزشکان زوپ تایید شده و اکثر پزشکان زوپ همان پزشکانی هستند که برای وقت گرفتن از آنها هفته ها و شاید ماه ها منتظر میمانید. تمامی این پزشکان از طریق زوپ متقاعد شده اند که در وقت آزاد خود، زمانی که در مطب نیستند و زمان هایی که در سفر به سر میبرند پاسخگوی بیماران باشند. در زوپ هدف پزشکان بیشتر جنبه ی مالی نیست. بلکه از این طریق میتوانند در اوقاتی که در مطب حضور ندارند یا سفر هستند با بیماران خود ارتباط بگیرند یا حتی با بیماران جدید آشنا شوند. این برای بیماران نیز خوب است. زوپ ثابت کرده که جلوی بسیاری از مراجعات ثانویه را گرفته و در وقت و هزینه بیمار بسیار صرفه جویی کرده.

در زوپ حتی این امکان وجود دارد که در مورد یک نتیجه آزمایش بحث و شور شود. در صورتی که خودتان بخواهید میتوانید اسناد و آزمایشات خود را در سایت قرار دهید تا پزشکان مختلف در آن زمینه و تخصص درباره نتیجه آزمایشتان نظر بدهند و بحث کنند. این خصوصیت برای گرفتن نتیجه بهتر است. زوپ تضمین بازگشت وجه دارد. ویزیت ویدئویی را تضمین میکند و همچنین در صورتی که در مشاوره پزکش به شما اعلام کند که باید حضوری مراجعه کنید مبلغ را به حسابتان برگشت میدهد.

در پایان لازم است بگوییم که زوپ هرگز ادعا نمیکند که میخواهد جایگزین ویزیت حضوری شود. گاهی لازم است برای برخی از بیماری ها مداخله مستقیم پزشک وجود داشته باشد و از نزدیک ویزیت شوید. بنابراین در این شرایط حتی زوپ نیز پیشنهاد میکند که مستقیما به پزشک مراجعه کنید.

برخی افتخارات زوپ

رتبه نخست جشنواره وب و موبایل ایران

۱۰ استارتاپ برتر مسابقه بزرگ استارتاپی کارزار

۷ استارتاپ برتر بوستر خاورمیانه و شمال آفریقا در مسابقات

استارتاپ منتخب الکامپ

استارتاپ منتخب اتاق بازرگانی تهران

رتبه نخست رویداد سید استارز سوییس در ایران (تغییر نام یافته به سامیکس)

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.