یک سینما در سوئیس، همه صندلی‌های معمول خود را برداشت و تخت‌های دونفره راحت را جانشین آن کرد!

2

در ایران اگر جزو فیلم‌بین‌های حرفه‌ای باشید، یک فیلم داخلی باید دیگر خیلی خوب باشد که شما را به سینما بکشاند. چون با در نظر گرفتن ترافیک و وقتی که از شما گرفته می‌شود و سالن‌ها نه‌چندان استاندارد و صندلی‌های ناراحت، اگر فیلم کیفیت خوبی نداشته باشد، به‌راستی آدم احساس اتلاف و قت و زیان خواهد کرد.

راستش برخی اوقات هیچ چیز بهتر از لم دادن جلوی یک تلویزیون عریض در منزل یا یک سیستم صوتی مناسب نیست. گاهی هم البته ما دلمان برای دیدن انبوه تماشاگران یک فیلم و عکس‌العمل‌های انها موقع دیدن سکانس‌های مهیج یک فیلم تنگ می‌شود.

اما یک سینما در سوئیس ترتیبی داده است که در خود سینما، مردم احساس راحتی در منزل بودن کنند. این سینما صندلی‌های یک سالن را برداشته و حالا خود را آماده می‌کند که نخستین فیلم را در ایام کریسمس امسال، در این سالن پخش کند.

در مجموع ۱۱ تخت دو نفره با بالش و ملحفه و حتی یک میز در کنار هر تخت، برای قرار دادن نوشیدنی‌ها و پذیرایی پیشبینی شده است.

قسمت سر هر تحت، طوری تنظیم شده که سر تماشاچیان، راحت به سمت سقف، جایی که نور پروژکتورها می‌تابد، باشد.

فکر می‌کنید بهای بلیت این سالن نمایش فیلم چقدرباشد: ۴۸.۵۰! که البته در مقیاس سینماهای فرنگی، مبلغ عجیبی نیست.

بهداشت و تعویض مرتب ملحفه‌ها، بین سانس‌ها، مسلما جزو اولویت‌های این سینما است.

منبع

 
2 نظرات
  1. امین می گوید

    اگه شخصی بخاد تنها بره این سینما تکلفیش چیه؟ و اگه مثلا وسط فیلم ،دونفری که روی تختن یهو یادشون بیاد که چیزای جالب تر از فیلم‌هم هست چیکارشون می‌کنن؟! میندازشون‌بیرون‌یا ارشادشون‌می‌کنن؟؟

  2. یوسف می گوید

    واقعا هر چی که ما ها فقط تو رویاهامون میتونیم تصورش کنیم عملی میکنند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.