کلینیک تخصصی ختنه در تهران

0

رپورتاژ

کلینیک تخصصی ختنه در تهران، مرکزی است که در آن با استفاده از کادر مجرب و حرفه ای با استفاده از روش‌های نوین و اصولی به ختنه کردن کودکان و نوزادان پسر و همچنین موارد اصلاحی در این زمینه پرداخته می شود. عمل ختنه یکی از عمل ها برای فرزندان پسر بوده که بهتر است این عمل در کلینیک تخصصی ختنه در تهران انجام شده و با توجه به کادر مجرب موجود در این کلینیک مشکل جسمی و یا  گاهی اوقات روحی برای فرزندان به وجود نمی آید تا در نتیجه والدین فرزند با اطمینان کامل به ختنه کردن فرزند خود بپردازند.

سابقه کار کلینیک تخصصی ختنه در تهران

پیشنهاد می شود قبل از آنکه بخواهیم نسبت به انتخاب کلینیک تخصصی ختنه در تهران اقدام نماییم از رزومه و سابقه پزشک و همچنین مرکز و کلینیک تخصصی ختنه در تهران اطلاع کامل کسب کرده و از خوشنامی این مرکز مطمئن شویم این امر می‌تواند از طریق افرادی که قبلاً به این مرکز مراجعه کرده و کودکان خود را در کلینیک تخصصی ختنه در تهران ختنه کردند پرس و جو گردد. همچنین برای اطلاع از سابقه کار کلینیک تخصصی ختنه در تهران میتوان نام و نشان کلینیک تخصصی ختنه در تهران را در اینترنت جستجو نموده و از طریق نظراتی که در وبسایت های مختلف در مورد نحوه فعالیت و عملکرد وجو دارد بر اساس خدمتی که کلینیک در تهران ارائه می نمایند انتخاب مناسبی داشته باشیم.

دکتر ختنه متخصص

یکی دیگر از مواردی که یک کلینیک تخصصی ختنه در تهران باید به آن مجهز باشد استفاده از دکتر ختنه متخصص  در این کلینیک می باشد.

قابل ذکر است که دکتر کامبیز هرمان مقدم ، از مجرب ترین دکتر های ختنه در تهران هستند که با بیش از ده سال سابقه در امر ختنه اطفال فعالیت می کنند.

دکتر کامبیز هرمان مقدم، دکتر ختنه در تهران

تماس با ما ۰۲۱۸۸۲۱۳۲۱۸

از مواردی که در کلینیک دکتر هرمان مقدم انجام میشود تزریق واکسن آبله مرغان برای زنان باردار می باشد.

آبله مرغان (Chiken pox) است که  یک عفونت به شدت مسری است. این بیماری اغلب در دوران کودکی ، فرد را مبتلا می کند و مهم ترین علامت آن بروز جوش های تاول مانند در کل بدن است.

از علائم آبله‌ مرغان می‌ توان به تب‌، درد شکمی‌ یا احساس‌ ناخوشی‌ عمومی ‌که‌ یکی، دو روز طول ‌می‌‌کشد، بثورات‌ پوستی ‌از جمله‌ روی ‌پوست ‌سر، داخل ‌دهان‌، بینی‌ اشاره کرد. ویروس‌ آبله مرغان از راه‌ قطره‌های‌ ریز در هوا یا تماس‌ با ضایعات‌ پوستی ‌، از فرد بیمار انتقال‌ می‌یابد.

واکسن ابله مرغان برای کودکان و اطفال

واکسن آبله ‌مرغان یا واریسلا می تواند برای اطفال وکودکان در مدرسه و مهد کودک که در معرض افراد بسیار زیادی هستند و احتمال مبتلا شدن به ان بالا می باشد، مناسب باشد. تزریق این واکسن برای اطفال بسیار مهم است زیرا کودکان در هنگام ابتلا به این بیماری ، رنج زیادی را متحمل می شوند.

تزریق واکسن آبله مرغان در کلینیک تخصصی اطفال

کلینیک تخصصی اطفال دکتر کامبیز هرمان مقدم ، متخصص اطفال و کودکان، به عنوان مرکز تخصصی تزریق واکسن آبله مرغان جهت رفاه حال مراجعه کنندگان از قبیل خانم های باردار ، کارکنان بیمارستان، افراد در تماس مستقیم با افراد بیمار و کودکان در مهد کودک ها تاسیس گردیده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تزریق واکسن آبله ‌مرغان یا واریسلا به لینک آن مراجعه نمایید.

دکتر کامبیز هرمان مقدم،  متخصص تزریق واکسن ابله مرغان در ایران

تماس با ما ۰۲۱۸۸۲۱۳۲۱۸


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.