بزرگ‌ترین جشنواره دیجیتالی فیلم رایگان جهان در یوتیوب نهم خرداد ماه آغاز می‌شود

0

یوتیوب طی ۱۰ روز جشنواره فیلم جهانی خود علاوه بر فیلم‌های اختصاصی خودش، فیلم‌های منتخبی از جشنواره‌های Tribeca و Cannes و Sundance را نمایش می‌دهد.

با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا و تعطیلی بسیاری از کشورها و در نتیجه قرنطینه خانگی مردم، روز دوشنبه یوتیوب اعلام کرد یک جشنواره فیلم جهانی رایگان را با شعار «Are One» آغاز می‌کند.

این فستیوال دیجیتالی به مدت ۱۰ روزه برگزار شده و از ۲۹ می آغاز و تا روز ۷ ژوئن در سایت و سرویس یوتیوب ادامه دارد.

نزدیک به ۲۰ جشنواره فیلم مشهور جهانی محتواهای فستیوال «We Are One» را تامین خواهند کرد. از جمله این جشنواره‌ها می‌توان به جشنواره‌های برلین، ونیز، تورنتو، توکیو، Cannes ،Sundance ،Tribeca و چند جشنواره معروف دیگر اشاره کرد.

یوتیوب در جشنواره بزرگ دیجیتالی خود می‌خواهد انواع فیلم‌های کوتاه، مستند، کمدی، موسیقی و گفت‌وشنود را پخش کند. قرار است به‌زودی برنامه کامل زمان پخش این فیلم‌ها روی صفحه یوتیوب در وب منتشر شود.

رویدادی برای اتحاد و همدلی و بهبود وضع جهان

«رابرت کیکل»، مدیر ارشد کسب‌وکار یوتیوب درباره این فستیوال فیلم بین‌المللی می‌گوید: «یکی از منحصربه‌فردترین و الهام‌بخش‌ترین جنبه‌های در خانه ماندن به طور جهانی این است که توانایی گردهم آمدن و تجربه یک رویداد را خواهیم داشت. جشنواره فیلم جهانی «We Are One» دقیقا برای همین است.»

سازمان بهداشت جهانی به این فستیوال روی خوش نشان داده و آن را تایید و یک حرکت مفید برای مبارزه با ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع بیشتر آن دانسته است.

«جین روزنتال»، مدیر و بنیان‌گذار جشنواره فیلم Tribeca و Tribeca Enterprises نیز درباره جشنواره فیلم دیجیتالی یوتیوب می‌گوید: «ما اغلب درباره نقش منحصربه‌فرد و قدرتمند فیلم‌ها در الهام بخشیدن و متحد کردن مردم بدون در نظر گرفتن مرزهای جغرافیایی یا اختلافات و همین‌طور کمک به بهبود جهان صحبت می‌کنیم. در حال حاضر، همه دنیا به بهتر شدن احتیاج دارد.»

صفحه رسمی جشنواره بزرگ فیلم دیجیتالی و رایگان «We Are One» یوتیوب به طور لحظه‌ای جدیدترین اخبار و برنامه‌های مرتبط با این جشنواره را اعلام می‌کند.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.