این صندلی عقرب‌مانند مخصوص بازی، همه آن چیزی است که برای چندین ساعت بازی بی‌وقفه نیاز دارید

0

گیمرها صندلی‌های مخصوص بازی عجیب و غریب زیادی تا به حال دیدند و شاید هم خریدند و استفاده کردند ولی قطعا صندلی مخصوص بازی و ایستگاه کاری Cluvens IW-SK در نوع خودش بسیار عجیب است.

خبرنگار سایت ورج به شوخی می‌گوید دلیل طراحی عقرب مانند این صندلی، ترسیدن دیگران و مزاحم نشدن‌شان در هنگام بازی است.

صندلی که واقعا شبیه به یک عقرب می‌تواند ستون فقراتش را خم و راست کند و زاویه بدهد تا همانند یک امپراتور راحت باشید و به کارهای خود رسیدگی کنید.

به گزارش وب‌سایت Cluvens این صندلی می‌توان از یک مانیتور اولتراواید ۴۹ اینچی یا سه مانیتور خمیده ۲۷ اینچی سود ببرد. همراه با این صندلی کابل‌های HDMI/DP داده می‌شود تا این مانیتورها را به جایی وصل کنید. حداکثر سه کابل HDMI خواهد داشت.

زاویه دید کاربر نسبت به مانیتورها ۲۷ تا ۳۴ درجه است ولی فاصله آن‌ها از مانیتورها می‌تواند بین ۷۰ تا ۸۷ سانتی‌متر باشد.

وزن این صندلی مخصوص بازی ۳۱۰ پوند یا ۱۴۰ کیلوگرم است و از نظر طولی ۶۵ اینچ و از عرض ۴۷ اینچ است ولی می‌تواند تا ۸۲ اینچ ارتفاع پیدا کند. بنابراین، این صندلی فقط زیبا نیست بلکه فضای کمتری اشغال کرده و کاملا می‌تواند براساس نیاز کاربر کوچک و بلند یا زاویه‌دار شود.

جنس اصلی صندلی از استیل بسیار محکم است ولی روکش صندلی آن پلی استر و فوم بسیار با کیفیت است. یک کاربر با حداکثر وزن ۱۲۵ کیلوگرم می‌تواند روی این صندلی بنشیند.

دارای بازوهایی است که می‌توانند کاملا بسته یا باز باشند. روی بازو سمت راست یک صفحه‌کلید و ماوس نیز قرار گرفته است. کاربر براساس نیازش می‌تواند بازوهای صندلی را ببندد تا از صفحه‌کلید استفاده کند یا کاملا آن‌ها را باز کند و به تماشای فیلم بپردازد.

در حالی‌که انعطاف‌پذیری و طراحی عجیب این صندلی برای بسیاری از کاربران تازگی و جذابیت دارد؛ برخی دیگر از کاربران آنلاین اعتقاد دارند در عمل چنین صندلی به کارشان نمی‌آید و نه در خانه و نه در دفتر محل کار نمی‌توان از آن استفاده کرد.

این کاربران می‌گوید یک صندلی بازی و ایستگاه کاری بیشتر از اینکه جذابیت‌های بصری داشته باشد؛ باید راحت و ارگونومیک باشد و صندلی Cluvens IW-SK این‌طور نشان نمی‌دهد.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.