زوپ

0

رپورتاژ

ویزیت آنلاین ویدئویی یا متنی با بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص در اپلیکیشن زوپ با کمترین هزینه داشته باشید و در صورت عدم رضایت کل وجه خود را پس بگیرید.

آیا برای شما هم پیش آمده که وقتی علایم نا معمول در سیستم بدن خود مشاهده می‎کنید منشا آن را ندانید و برای پیدا کردن پزشک مرتبط دچار مشکل شوید؟ یا زمانی که به پزشک مراجعه می‎کنید به شما بگوید که در زمینه‎ی تخصصی او نیست و شما را به پزشک متخصص دیگری ارجاع دهد؟ زمانی که یک سوال پزشکی برایتان پیش می‎آید چطور؟ آیا سوال خود را نادیده می‎گیرید و یا صبر می‎کنید که هنگام مراجعه به پزشک سوال خود را مطرح کنید؟

زوپ اپلیکیشن پزشکی است که به شما کمک می‎کند در هر زمانی حتی روزهای تعطیل با پزشک متخصص ارتباط برقرار کنید و مشاوره پزشکی دریافت کنید. به کمک این اپلیکیشن شما می‎توانید در زمان و هزینه‎های خود صرفه جویی کنید و و برای پرسیدن یک سوال از پرداخت هزینه‎های ویزیت هنگفت جلوگیری کنید همچنین در مواردی که پزشک تشخیص دهد بیماری و مشکل شما مربوط به تخصص او نیست وجه شما عودت می‎شود و می‎توانید توسط متخصص مرتبط به خود ویزیت شوید.

مزایای زوپ

زوپ معتقد است ویزیت حضوری هرچند نمی‎تواند جایگزین ویزیت حضوری شود اما می‎تواند در روند تشخیص و درمان به بیمار کمک شایانی داشته باشد. از مزایای این اپلیکیشن می‎توان به تعرفه‎های پایین آن نسبت به ویزیت حضوری اشاره کرد. پزشکان زوپ از پزشکان مطرحی هستند که شما برای دریافت نوبت حضوری از هر کدام باید زمان زیادی در صف‎های انتظار مطب آن‎ها صرف کنید اما زوپ این امکان را فراهم کرده است تا بدون محدودیتی در زمان و مکان بتوانید با هر کدام از آن‎ها ارتباط برقرار کنید و ویزیت تصویری و یا متنی شوید و در صورت تشخیص پزشک اگر نیاز به ویزیت حضوری بود با عودت مبلغ ویزیت آنلاین کاربر به کمک زوپ نوبت ویزیت حضوری خود را به صورت آنلاین و با صرفه جویی در زمان رزرو کنید.

Doctor's appointment
Doctor’s appointment

نوبت دهی آنلاین  در زوپ

برای دریافت نوبت ویزیت حضوری از پزشک مورد نظرتان فقط کافی است وارد سایت زوپ شوید و از قسمت نوبت دهی دکتر آنلاین گروه پزشکی خود را انتخاب کنید و نزدیک‎ترین زمان خالی پزشک خود را رزرو قطعی کنید.

متخصص زنان

بانوان نسبت به دیگر افراد به دلیل تحولات سیستم بدن‎شان در معرض بیماری‎های بیشتری قرار دارند که در صورت عدم رسیدگی به موقع باعث بروز مشکلات فراوانی می‎شود. یکی از رشته‎های علم پزشکی تخصص زنان است.

متخصص زنان پزشکی است که در این زمینه تحصیل کرده تا به مشکلات زنان و بیماری‎های مربوط به دستگاه تناسلی آن‎ها بپردازد. این رشته به چند شاخه‎ی زنان، جراحی زیبایی زنان، نازایی و سرطان‎های زنان تقسیم می‎شود که در زوپ هر کدام به تفکیک است و می‎توانید به راحتی پزشک متخصص مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

مراجعه به پزشک زنان

پر واضح است که به محض مشاهده‎ی علائمی از بیماری باید به پزشک متخصص آن مراجعه کنیم اما در رابطه با پزشک زنان موضوع اندکی متفاوت است. زیرا بانوان باید به طور مکرر به پزشک مراجعه کنند که یا از سلامت خود اطمینان حاصل کنند و یا در صورت وجود بیماری، در مراحل اولیه تشخیص و درمان شوند.

اما بنا بر باور غلطی که بین مردم رایج است متاسفانه عده شرم از حضور در مطب پزشک و مطرح کردن مشکلات خود دارند ممکن است این موضوع باعث ‎شود تا آسیب‎های جدی ببینند و عوارض خطرناک آن به طور بلند مدت بر بدن فرد باقی بماند. یکی دیگر از مزیت‎های استفاده از مشاوره پزشک آنلاین این است که فرد می‎تواند بدون ترس از قضاوت به صورت ناشناس با پزشک معاج خود ارتباط برقرار کند و موضوعاتی که به دلیل شرم و یا مسایل دیگر به صورت حضوری نمی‎توانست مطرح کند را به راحتی با وی در میان بگذارد.

بیماری های زنان

همانطور که پیشتر مطرح شد زنان به دلایل مختلف مانند دوره‎ی عادت ماهانه و یا بارداری، نسبت به دیگر افراد در معرض خطرات بیشتر و مستعد بیماری‎های مخلتفی هستند که در صورت عدم آگاهی از علایم و یا عدم مراجعه‎ به موقع به پزشک متخصص ممکن است نه تنها برای خودشان بلکه برای دیگر افراد خانواده ایجاد مشکل کنند. برخی از این بیماری‎ها شامل بیماری‎های مقاربتی، سرطان سینه و دستگاه تناسلی، حاملگی خارج از رحم، عفونت دستگاه تناسلی، مشکلات مربوط به لگن، بی‎اختیاری در مدفوع و ادرار، فیبرم رحم، اختلالات هورمونی، ناهنجاری‎های مادرزادی دستگاه تناسلی و… می‎شود که با مراجعه به موقع به پزشک متخصص زنان قابل تشخیص و درمان هستند.

کد تخفیف ۳۰ درصدی ویژه کاربران یک پزشک : شما می توانید در صورتیکه اپلیکیشن زوپ را تا یک هفته از زمان انتشار این پست نصب کنید به مدت ۱ ماه از کد تخفیف سی درصدی zoop30 برای مشاوره های آنلاین زوپ با تمام پزشکان آن استفاده کنید.

Online doctor
Online doctor

اپلیکیشن زوپ را می تواند از بازار یا گوگل پلی استور دانلود کنید. کاربران آیفون فعلا می توانند از نسخه تحت وب زوپ استفاده کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.