تعداد کاربران اپلیکیشن گوگل پادکست در اندروید به ۵۰ میلیون نفر رسید

0

شاید برخی از شما گوگل پادکست Google Podcasts را برتر از بقیه از اپلیکیشن‌های گوش کردن به پادکست ندانید، اما این اپلیکیشن سادگی و کارایی و همه‌گیری خوبی دارد که باعث شده من خودم شخصا آن را به بقیه اپلیکیشن‌های با کارکرد مشابه، ترجیح بدهم.

گوگل پادکست رایگان است و حتی آن دسته کاربرانی که در خانه اسپیکر هوشمند دارند، می‌تواند با فرمان صوتی، با آن کار کنند.

اما این مطلب، مورد بحث این خبر نیست. خبر جالب این است که کاربران گوگل پادکست در اندروید به ۵۰ میلیون نفر رسیده است. تازه اینها عده‌ای هستند که گوگل پادکست را از طریق پلی استور نصب کرده‌اند و واقعا معلوم نیست که اگر بازارهای دیگر را در نظر بگیریم، چه تعداد باید به آن اضافه کنیم.

البته گذشته از کارایی گوگل پادکست، وقتی شخصی برای نصب یک اپلیکشن پخش پادکست به پلی استور می‌رود، شرایط طوری پیش می‌رود که به احتمال زیاد به سمت نصب گوگل پادکست پیش می‌رود، یعنی اینجا ما یک ترجیح نصب هم داریم که برای خودش جای بحث است.

گوگل پادکست در سال ۲۰۱۸ رونمایی شد و کسب این همه کاربر در این مدت، چیز مناسبی است ولی خوب زیاد هم درخشان نیست. ولی به سیر پپیشرفت گوگل پادکست هم باید توجه کنیم.

در عرض تنها ۱۱ ماه تعداد کاربران آن از ۱۰ میلیون به ۵۰ میلیون رسیده که نسبت به اپ‌های پادکست دیگر شتاب افزایش کاربر واقعا جالب توجه بوده است.

دانلود گوگل پادکست برای سیستم عامل اندورید

دانلود گوگل پادکست برای کاربران iOS

در مورد گوگل پادکست و پادکست‌ها به زودی بیشتر خواهیم نوشت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.