کاشت ابرو روشی نوین در زیبایی صورت

0

رپورتاژ

افراد بسیار زیادی مد را دنبال می کنند و به دنبال این هستند که به روز باشند. مد فقط اختصاص به لباس ندارد بلکه رنگ مو ،انواع آرایش ها ،انواع جراحی های زیبایی را نیز در بر می گیرد.بسیاری از افراد امروزه به دنبال حجیم کردن گونه و لب خود هستند  که می توانند به آسانی در یک کلینیک تخصصی با تزریق ژل حجم دهنده  این کار را انجام دهند. این کار به خصوص برای افرادی که احساس می کنند که در صورتشان تناسب وجود ندارد بسیار مناسب است.به طور مثال احساس می کنند اگر لب بزرگ تری داشته باشند چهره آنها زیباتر خواهد شد. یکی دیگر از کارهایی که بسیار رواج پیدا کرده کاشت ابرو است و آن هم به دلیل ابروهای نامتقارن،تاتو های بسیار مصنوعی و یا ریزش ابرو پرطرفدار شده است.

 کاشت ابرو چیست و برای چه افرادی مناسب است ؟

کاشت ابرو یک روش دائمی برای پر پشت کردن ابروها است که تفاوت آشکاری که با تاتو و دیگر روش ها دارد این است که بسیار طبیعی است .برای کاشت فولیکول مو از قسمت  پشت سر برداشته و در قسمت هایی  از ابرو که دچار ریزش شده است منتقل می شود.ریزش ابرو ممکن است به دلایل زیادی اتفاق بیفتد. برخی از افراد به خاطر شیمی درمانی،تتوی نامناسب،مشکلات هورمونی و یا اینکه جای سوختگی در ابروی خود دارند به دنبال این روش هستند. البته این را در نظر بگیرید که برخی هم به دلیل اینکه ابروهای پرپشت و زیبا داشته باشند این کار را انجام می دهند. کاشت ابرو برای افرادی که به هر دلیلی دچار ریزش ابرو شده اند مناسب است.

مراحل کاشت ابرو

کاشت ابرو هم مانند کاشت مو مراحل خاصی دارد. اولین قدم طراحی مناسب برای ابرو است که هم نظر پزشک و هم فرد در آن دخیل است و پزشک با توجه به سلیقه و خواسته فرد بهترین مدل را طراحی می کند. بعد از طراحی ازطریق پانچ مخصوص موها  از پشت سر برداشته می شود و با استفاده از تیغ های مخصوص حفره های بسیار کوچکی در نقاط خالی شده ایجاد می کنند و گرفت های برداشته شده را در آن قرار می دهند. این کار هیچ گونه دردی ندارد به دلیل اینکه قبل از آن ابرو را بی حس می کنند.

توصیه های مهم قبل از  کاشت ابرو

به خاطر داشته باشید که قبل از کاشت ابرو الکل استفاده نکنید و از کشیدن سیگار خودداری کنید.داروهایی که باعث رقیق شدن خون می شود مانند آسپیرین را از چند روز قبل استفاده نکنید. نکته دیگیر که بسیار اهمیت دارد این است که حتما با پزشک خود در رابطه با داروهایی که استفاده می کنید مشورت کنید به دلیل اینکه برخی از داروها  موجب اختلال در کاشت ابرو می شوند. در روزی که برای کاشت ابرو هم مراجعه می کنید بهتر است برای تمیز بودن پوست استحمام می کنید. و در آخر نکته ای که به شما پیشنهاد می شود این است که غذای مقوی و سبک قبل از کاشت میل کنید تا با انرژی زیاد و سرحال برای کاشت آماده باشید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.