داستان حیله کوچک مرد تایوانی برای خرید پلی استیشن ۵ و همسر بی‌رحمش!

1

این خبر جالب را یک کاربر تابوانی فیس‌بوک در ۲۱ نوامبر در فیس‌بوک نوشته است. او که خودش را با نام جین وو معرفی می‌کند، در یک پست فیس‌بوکی که نوشته که او روز قبل، یک دستگاه پلی استیشن ۵ از یک آقای فروشنده خریده. این مرد همان تازگی یک پلی استیشن خریده بود و فوری به فروش گذاشته بود.

جین وو برای هماهنگی، شماره موبایل مرد فروشنده را گرفت، ولی یک زن گوشی را برداشت که همسر مرد فروشنده بود.

ضمن گفتگو متوجه شد که زن چیز خاصی از ویدئو گیم‌ نمی‌‌داند. به هر ترتیب قیمت بسیار پایین و مناسب بود و زن هم مشتاق بود زودتر پلی استیشن را بفروشد.

قرار گذاشته شد و این بار مرد فروشنده سر قرار آمد. مشخص شد که خود مرد پلی استیشن رو به صورت آنلاین از سایت پی سی هوم خریده بوده.

مرد فروشنده میانسال بود و از تیپ خوره‌های بازی بود. بعدا که برای نهایی کردن فروش، این دو با هم چت کردند، جین وو از فروشنده پرسید که آیا ۲ دستگاه پلی استیشن خریده؟ چون آنقدر فروشنده مشتاق پلی استیشن جدید بود که معلوم نبود چرا قصد فروش دارد.

مرد فروشنده پاسخ داد که در حقیقت همسرش او را مجبور کرده که پلی استیشن را بفروشد.

مشخص شد که مرد فروشنده می‌خواسته کلکی سوار کند و پلی استیشن را برای پیشگیری از مخالفت همسرش یک دستگاه تصفیه‌کننده هوا جا بزند.

البته او زن‌ها را دست‌کم گرفته بود، چون همسرش علیرغم دور بودن از اخبار کنسول‌ها، توانست به سرعت متوجه تفاوت پلی استیشن و تصفیه‌کننده هوا شود و شد آنچه که نمی‌بایست بشود!

در تصویر بالای پست، در سمت چپ یک پلی استیشن جدید و در سمت راست مدلی از دستگاه تصفیه هوا را می‌بینید. خوب زیاد هم برای یک آدم ناوارد قابل تمایز نیستند. اما خب مسلما دستگاه تصفیه را به مانیتور وصل نمی‌کنند!

   
1 نظر
  1. رحیم می گوید

    جالبه همچین قضایایی بصورت جوک بیان میشه ولی اگر چنین رفتاری رو یک مرد انجام داده بود و زنش رو به کاری که مایل نبود مجبور میکرد عربده مدافعان حقوق زنان گوش فلک رو کر میکرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.