نکاتی که هنگام تهیه سررسید تبلیغاتی بهتر است بدانید – سالنامه گاموت

0

رپورتاژ

در این متن می خواهیم درباره یکی از دغدغه این روزهای شما یعنی تهیه سررسید تبلیغاتی برای سال جدید نکاتی را بیان کنیم ؛ اگر می خواهید اطلاعاتتان را در این باره افزایش دهید با ادامه متن همراه باشید .

 نکات قابل توجه در تهیه سررسید تبلیغاتی

برای تهیه سررسید تبلیغاتی برای سال جدید می بایست نکاتی را در نظر بگیرید ؛ اگر تاکنون برای کسب و کار و برند خود سررسید تبلیغاتی تهیه کرده اید ، اما تا به حال موفق نشده اید آن چنان که باید برندتان را تبلیغ و معرفی کنید ، بهتر است نکاتی را که در این متن برایتان بیان می کنیم حتما رعایت کنید تا این بار صد در صد موفق شوید :

۱- جامعه هدف : افرادی که می خواهند این سررسید تبلیغاتی را خریداری کنند چه کسانی هستند ؟ برای این که بتوانید سررسید تبلیغاتی خودتان را جذاب تر و بهتر از همیشه طراحی کنید و به عرصه چاپ برسانید باید بدانید که چه کسانی قرار است آن را بخرند و مورد استفاده قرار دهند ؛ اگر به این مورد کاملا واقف باشید به آسانی خواهید توانست رنگ و طرح مناسبی برای سررسید تبلیغاتی خودتان انتخاب کنید ؛ فکر کنید که گروه سنی که قرار است سررسید ۱۴۰۰ را بخرند نوجوانان و جوانان هستند ، پس باید از رنگ ها و طرح های شاد و به روز برای زیباتر کردن جلد آن بهره بگیرید .

۲- تیراژ بالا : دلیل دیگری که تا به الان باعث شده شما در چاپ سررسید تبلیغاتی برای شرکتتان آن گونه که باید مفید عمل نکنید ، ندانستن تعداد دقیق تیراژ است ؛ شاید شما قبلا نیز سررسید تبلیغاتی تهیه کرده اید ، اما بسیار گران برایتان تمام شده است ؛ در روشی که ما می گوییم خواهید توانست به گونه ای موثرتر به تبلیغ بپردازید و آن روش این است که هر چه تعداد تیراژهای سررسید تبلیغاتی شما زیاد باشد هزینه کمتری برایتان خواهد داشت ؛ برای مثال اگر ۲۰۰ سررسید تبلیغاتی به چاپ برسانید قیمتش بسیار زیاد خواهد شد ؛ اما اگر تیراژ سررسید تبلیغاتی را به ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ عدد برسانید ، مبلغی کمتر را پرداخت خواهید کرد ؛ این نکته ای ست که باید در انواع چاپ در نظر گرفت .

۳-دوام : سررسید تبلیغاتی و سالنامه ۱۴۰۰ برندتان را باید به گونه ای طراحی و تنظیم کنید که از دوام بالاتری برخوردار باشد ، چرا که قرار است در طول یک سال مورد استفاده قرار گیرد ، پس باید در این باب نکاتی را در نظر بگیرید ؛ برای مثال دوست دارید که برای جلد سررسید جنس جیر را انتخاب کنید ، جهت معرفی نام شرکت از حرف هایی که از جنس آلومینیوم هستند را بر روی آن  می چسبانید ؛ این کار تقریبا غیر ممکن است ، چرا که حروف های آلومینیومی نمی توانند بر روی سطح جیر آن چنان که باید بایستند و ثابت شوند ؛ باید سعی کنید روش هایی معقول را انتخاب کنید ؛ بهترین روش چاپ بر روی جلد سالنامه لیزر است ، البته نه بر روی هر جنسی ؛ برای مثال نمی توان بر روی جلد سلفونی این روش را پیاده کرد ؛ پس سخن آخر در این باره این است که برای تهیه سررسید تبلیغاتی روش هایی را برگزینید که در بلندمدت از استحکام کافی برای انواع استفاده توسط افراد متفاوت برخوردار باشد .

سررسید زیبا و شیک تبلیغاتی
سررسید زیبا و شیک تبلیغاتی
جلد زیبای سررسید
جلد زیبای سررسید

۴- فرمت : در سفارش سررسید باید نکته مهم دیگری را نیز مد نظر قرار دهید و آن نوع فرمت سررسید تبلیغاتی شماست ؛ به طور کلی در تهیه سررسیدهای تبلیغاتی از دو نوع فرمت استفاده می شود که عبارتند از :

  • عمومی
  • اختصاصی

این فرمت ها با توجه به میزان بودجه شما انتخاب می شوند ؛ اگر از لحاظ مالی بودجه بالایی دارید بهتر است که از فرمت اختصاصی برای سررسید تبلیغاتی شرکتتان استفاده کنید ؛ اما اگر در مضیقه هستید ، فرمت عمومی را برگزینید .

۵- جنس متریال صحافی : همان طور که در قسمت های بالا نیز به این مطلب اشاره شد سررسید تبلیغاتی شما قرار است به مدت یک سال توسط افراد مورد استفاده قرار گیرد ، پس باید از استحکام کافی برخوردار باشد ؛ نکته دیگری که در این قسمت از متن درباره سررسید تبلیغاتی بیان می کنیم ، اهمیت دادن به جنس متریال صحافی می باشد ؛ اگر شما در سفارش سررسید برای شرکتتان همه جوانب را رعایت کنید اما از این موضوع غافل شوید ، می توان گفت تمام زحمت ها و هزینه های شما به هدر رفته است ؛ چرا که اگر صحافی سررسید به گونه ای درست و با موادی باکیفیت انجام نشود ، در مدت کوتاهی پس از استفاده ، تمام صفحات آن از هم گسسته خواهند شد و سررسید تبلیغاتی شما ورقه ورقه خواهد شد ؛ بهتر است که صحافی سررسید تبلیغاتی خود را به افراد معتبر و مطمئن بسپارید تا برای کسب سود های کلان از مواد کم کیفیت استفاده نکنند و به شما خسارت نزنند .

۶- تمایز با سایر انواع سررسیدهای موجود در بازار : اگر می خواهید سررسید تبلیغاتی شما از سایر سررسیدها متفاوت باشد و خواهان بیشتری داشته باشد بهتر است که از روش های متفاوتی در زیباتر کردن آن بهره بگیرید ؛ اکثر مراکز در چاپ سررسیدهایشان از این موضوع غافل می شوند ، اما نمی دانند که این روش تا چه اندازه می تواند در تبلیغشان موثر واقع شود ؛ چند پیشنهاد :

  • نام شرکت خود را برروی روبانی چاپ کنید و آن را در لا به لای صفحات قرار دهید .
  • از چند کاغذ گلاسه برای تبلیغ محصول خود استفاده کنید و آن ها را در بین صفحات سررسید قرار دهید .
جنس بی نظیر جلد سررسید به همراه روبان های رنگی داخلشان
جنس بی نظیر جلد سررسید به همراه روبان های رنگی داخلشان

قیمت سالنامه

اگر دانش آموز ، دانشجو ، کارمند و … هستید و برای انجام حساب کتابهایتان یا تمرین های درسی خود به دفترهایی با برگه زیاد نیازمندید ، پیشنهاد ما به شما خرید سررسید است ؛ قیمت سررسید به دلیل ضخامت زیاد ، نوع چاپ و عوامل بسیار دیگر تا حدودی از دفترهای دیگر بالاتر است  ؛ اگر بخواهید یک سررسید باکیفیت و بادوام بالا بخرید ، باید در حدود ۶۵ الی ۷۵ هزار تومان برای آن هزینه کنید .

 

آدرس دفتر مرکزی : تهران – خیابان مطهری – خیابان علی اکبری – خیابان صحاف زاده – پلاک ۲۰ – واحد ۱

تلفن تماس : ۸۸۸۱۴۴۵۶ – ۸۸۸۱۴۴۵۷ – ۸۸۵۱۵۸۹۷

آدرس وب سایت : gamutprint.com

   

پستهای اخیر

۴ دماسنج برای اندازه‌گیری دما و رطوبت محیط با آیفون

اگر شما نیاز به اندازه‌گیری و نظارت بر دمای خانه و محل کار دارید؛ مثلا برای گیاهان خاص یا حیوانات خانگی که باید در دمای خاصی نگهداری کنند؛ می‌توانید از راه‌کارهای مبتنی بر آیفون استفاده کنید که البته رایگان هم نیست. برای بررسی دقیق دمای…

دنیایی که وراج‌ها و فک‌زنی را دوست دارد! این مرد برنامه‌ریزی کرده که سال‌ها تک و تنها لایواستریم کند…

در دنیای عجیبی زندگی می‌کنیم که متن و مفهوم در حال از دست معنی خود است و در عوض جنجال و ساعت‌های حرف زدن و گرفتن وقت مخاطب، ارزش پیدا می‌کند. برخی‌ها هنوز نمی‌خواهند این واقعیت را قبول کنند، برخی هم به سرعت از تغییر سلیقه و گرایش‌های…

چرا از بهترین اپلیکیشن اندروید و iOS برای ایجاد عادت‌های روزانه بهتر و پیگری وضعیت سلامتی استفاده…

اگر در اندروید و iOS دنبال یک اپلیکیشن انگیزشی روزانه و ردگیری عادت‌ها یا خودمراقبتی بگردید؛ احتمالا هیجان‌انگیزتر از اپلیکیشن Fabulous نخواهید یافت. بهترین اپلیکیشن سال گوگل پلی در دسته Health & Fitness، برنده جایزه بهترین طراحی…

درگذشت بنیان‌گذار ادوبی، خالق PDF و بسیاری از نرم‌افزارهای مهم دنیای فناوری

چارلز گسچه (Charles Geschke) بنیان‌گذار شرکت ادوبی و فردی که در خلق فرمت PDF کمک‌های زیادی کرده بود؛ در سن ۸۱ سالگی، روز ۲۷ فروردین ماه درگذشت. مدیرعامل شرکت ادوبی در یک نامه به کارمندان این شرکت؛ درگذشت «چارلز گسچه» را ضایعه بزرگی برای…

بهترین و بدترین محصولات اپل از نظر قابلیت تعمیرپذیری (جدول رتبه‌بندی آیفون‌ها و مک‌بوک‌ها)

اکنون می‌توانید امتیازهای قابلیت تعمیر گوشی‌ها و لپ‌تاپ‌ها اپل را به طور رسمی در سایت این شرکت مشاهده کنید. هرچند هنوز هم دارای ابهاماتی هستند و چون خود اپل گزارش داده، چندان قابل اعتماد نیستند و مرموز به نظر می‌رسند. قانون جدید دولت…

نکات جالبی در مورد استیو جابز در کتاب تازه «ناز بهشتی»- یکی از بخش‌های جالب کتاب: استیو جابز هیچ وقت…

دو سه هفته‌ای که خبر انتشار یک کتاب جدید در مورد استیو جابز، داغ شده. اسم این کتاب Pause. Breathe. Choose.: Become the CEO of Your Well-Being است. این کتاب را ناز بهشتی نوشته که فعلا بیشتر به عنوان مربی مدیریت ذهن و خودیاری برای کسب…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.