مسواک جدید فیلیپس با کمک هوش مصنوعی، سبک مناسب برای مسواک زدن هر دندانی را پیدا می‌کند

اپلیکیشن Philips Sonicare نحوه صحیح مسواک زدن را آموزش می‌دهد

0

این روزها یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی کلیدواژه‌های دنیای فناوری هستند و تقریبا همه گجت‌های جدید با این ویژگی‌ها عرضه می‌شوند.

اگرچه برخی اوقات این کلمات گمراه‌کننده و بیشتر برای بازاریابی هستند ولی برخی شرکت‌ها سعی می‌کنند واقعا از مزایای آن‌ها در نسل بعدی محصولات خود سود ببرند.

مانند شرکت فیلیپس که نسل جدید مسواک‌های مراقبت از دندان خود را با این ویژگی‌ها معرفی کرده است. مسواک فیلیپس Sonicare 9900 Prestige با هوش مصنوعی سعی می‌کند سبک مسواک زدن شما را کشف کرده و به تدریج با آن سازگاری پیدا کند تا یک مسواک کاملا شخصی و سفارشی‌سازی شده داشته باشید.

فیلیپس توضیح می‌دهد که برخی افراد با فشار مسواک می‌زنند و برخی دیگر دوست دارند نرم و آهسته و سبک دندان‌های خود را مسواک کنند. مسواک Sonicare 9900 Prestige با ردگیری عادت‌های کاربر سعی می‌کند با تنظیم این فشار، همان چیزی شود که کاربر دوست دارند و با آن از مسواک زدن دندان‌هایش لذت می‌برد. فیلیپس می‌گوید در این محصول از برس هوشمند SenseIQ استفاده شده است که می‌تواند فشارها و شدت لرزش‌ها را تنظیم کند.

افزون بر این، کمک می‌کند راحت‌تر و تمیزتر دندان‌های خود را مسواک کنید و دیگر نیازی نباشد در جهت‌های مختلف مسواک را در دندان بچرخانید. استفاده از تمام سر مسواک به جای بخشی از آن، یکی از نکاتی است که مسواک هوشمند فیلیپس به تدریج شما را به آن عادت می‌دهد.

آموزش نحوه صحیح مسواک زدن

البته، مسواک جدید فیلیپس مانند تمام مسواک‌های هوشمند و متصل سال‌های اخیر به یک نرم‌افزار مجهز است. اپلیکیشن Philips Sonicare با ردگیری سبک مسواک زدن شما، می‌تواند توصیه‌ها و نکاتی را یادآوری کند که نحوه صحیح مسواک زدن را برایتان عادی کنند. همین‌طور، می‌تواند گزارش‌های هفتگی، ماهیانه و حتی سالیانه از وضعیت مسواک زدن شما ارائه بدهد.

نیازی نیست در هنگام مسواک زدن، گوشی تلفن همراه خود را در جیب خودتان داشته باشید یا همزمان به اینترنت وصل شوید؛ داده‌ها به صورت خودکار ذخیره شده و در اولین اتصال همگام‌سازی می‌شوند.

فیلیپس این مسواک را به همراه یک کیف چرمی مسافرتی برای نگهداری و حمل مسواک عرضه می‌کند و باتری آن با درگاه USB-C شارژ می‌شود.

هنوز جزئیات زیادی از این مسواک هوشمند از جمله زمان عرضه به بازار یا قیمت آن اعلام نشده است.

منبع slashgear
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.