سال جدید با خدمت از ما! تمامی خدمات از نصب توری تا سمپاشی منازل!

0

رپورتاژ

سمپاشی منازل اولین کاری هست که هر خانواده‌ای برای ریشه کن کردن حشرات موذی انجام می دهد؛ که با نزدیک شدن به فصول گرم سال روز به روز بر تقاضای آن افزوده می‌شود. لازم به ذکر است که روند انجام سمپاشی منازل خطراتی را با خود دنبال دارد؛ که برای ایمنی بیشتر ساکنین خانه توصیه می‌شود از انجام آن به تنهایی پرهیز کنید و از متخصصین مجرب جهت انتخاب نوع سم متناسب با توجه حشراتی که در خانه شما هستند، در کنار انجام عمل سمپاشی کمک بگیرید.

باز بودن درها و پنجره‌ها خصوصاً در فصل‌های بهار و تابستان، در کنار برخورداری از هوای مطبوع، ورود حشرات موذی را به منزل بسیار ساده‌تر خواهد کرد. اگر شما جزء افرادی هستید که از ترس ورود حشرات موذی به منزل، از باز کردن پنجره‌های خود اجتناب می‌کنند؛ باید به شما بگوییم که اصلا نگران نباشید؛ چرا که این مشکل نیست راه حل‌های ساده‌ای را برای خود به همراه دارد. نصب توری راهکاری بسیار مناسب برای این مشکل خواهد بود.

اگر به دنبال افراد متخصص جهت از بین بردن یا جلوگیری از ورود حشرات به منزل خود هستید؛ بازارآنلاین خدمت از ما با هدف آسان‌تر کردن دسترسی افراد به انواع متخصصان، در این زمینه با فعالیت خود به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

نکاتی که باید در سمپاشی منازل رعایت کنید

 • اولین و مهم‌ترین نکته که انجام آن توسط فردی با تجربه و دانش کافی می‌باشد.
 • انتخاب  بهترین روش سمپاشی منازل، متناسب با وضعیت خانه و نوع حشرات موذی که قصد از بین بردن آن‌ها را داریم.
 • انتخاب سم مناسب برای از بین بردن هر گونه حشرات موذی؛ چراکه به عنوان مثال سم مورد استفاده در سمپاشی مگس و مارمولک  برای تاثیرگذاری کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند.
 • به یاد داشته باشید که طریقه انجام سمپاشی منازل با سمپاشی محیط های بهداشتی و رستوران‌ها به طور کاملا متفاوتی از یکدیگر صورت می‌گیرد.
 • انتخاب سمی که کمترین آسیب را به ساکنین منزل به دنبال داشته باشد بسیار حائز اهمیت می‌باشد؛ چرا که هر سم خطرات خود را برای کودکان و حیوانات خانگی یا به طور کلی ساکنین منزل به دنبال خواهد داشت.
 • هر بار سمپاشی منازل را به طور کاملا تضمینی انجام دهید؛ تا از روند از بین رفتن حشرات مطمئن شوید و سختی روند آن را تنها یک بار تجربه کرده باشید.
 • استفاده از اسپری سمپاشی حشرات، به دلیل موثر نبودن بر تخم حشرات، در کنار آسیبی که ممکن است به ساکنین وارد ‌کند، از نظر جذب مواد آن از طریق پوست و پخش آن در هوا، اصلا پیشنهاد نمی‌شود.
 • سم‌هایی که به مانند قرص هستند را تنها زمانی استفاده کنید که مطمئن باشید تا چند روز مکان کاملا تخلیه می‌باشد.
 • ریختن نفت در درون فاضلاب از بین بردن  آفت‌ها نخواهد داشت.

قیمت سمپاشی منازل

قیمت سمپاشی منازل در مناطق گوناگون و در فصول مختلف سال بسیار متفاوت از یکدیگر می‌تواند باشد؛ اما به طور کلی از عوامل موثر بر هزینه آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • نوع آفتی که  سعی در از بین بردن آن دارید.
 • متراژ محلی که برای سمپاشی و از بین بردن آفت آن در نظر دارید.
 • نوع و مدل سمی که می‌خواهید از آن استفاده کنید.
 • روشی که برای سمپاشی انتخاب می‌کنید.

ساخت و نصب توری

از ساده‌ترین اقداماتی که می‌توانید جهت جلوگیری از ورود حشرات موذی به خانه خود انجام دهید، نصب توری در پنجره‌ها می‌باشد. به یاد داشته باشید که ساخت توری مناسب به همراه نصب آن کاری تخصصی می‌باشد و بهتر است که آن را به یک متخصص باتجربه جهت داشتن بالاترین کارایی و جلوگیری از هزینه مجدد تعویض یا تعمیر آن بسپارید.

قیمت نصب توری

نوع توری انتخابی، نحوه نصب آن، متریال قاب پنجره، اندازه قاب پنجره و مقدار توری مورد نیاز، تعداد پنجره، محل قرار گرفتن پنجره در کنار دستمزد نصاب توری، از عوامل موثر در قیمت نصب توری می‌باشد. امروزه با رشد تکنولوژی انواع توری‌های مورد استفاده بسیار متنوع شده‌اند و هر کدام از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند.

توصیه می‌شود که قبل از انتخاب نوع توری مورد نظر خود، انواع توری را بشناسید و پس از اطلاع از مزایا و معایب آن‌ها متناسب با کاربرد و محل مورد استفاده خود توری مناسب خود را انتخاب و جهت نصب آن اقدام کنید.

همانطور که گفته شد نوع توری انتخابی باید متناسب با محلی باشد که قصد نصب آن را دارید؛ به عنوان مثال توری‌های متحرک در حمام‌ها و سرویس‌های بهداشتی کارایی بالاتری دارند، اما استفاده از توری‌های چسبی در داخل پنجره‌ی اتاق و پنجره‌های دوجداره رایج‌تر می‌باشد. بهتر است بدانید که قیمت توری‌های چسبی یا ثابت تقریباً نصف توری‌های متحرک تعیین می‌شود.

اگر قصد اقدام برای نصب این سازه در منزل خود دارید؛ می‌توانید همین الان با مراجعه به وب سایت یا اپلیکیشن خدمت از ما به با مجرب‌ترین نصاب‌ها و متخصصان ارتباط برقرار کنید و به راحتی در هر جا که هستید از آخرین قیمت‌ها مطلع شوید.

 کلام آخر

اگر هنوز مورد حمله حشرات موذی قرار نگرفته اید؛ بهتر است برای جلوگیری از ورود آن‌ها به منزل خود به نصب توری در پنجره‌های خود بپردازید و علاوه بر آن مزیت، از هوای مطبوع نیز لذت ببرید. در شرایطی که آفت‌ها در منزل شما  شروع به تخم گذاری کرده‌اند؛ بهتر است هر چه سریع‌تر به سمپاشی منازل بر طبق اصولی‌ترین روش‌ها و با کیفیت‌ترین سم‌ها بپردازید.

به یاد داشته باشید که انجام هر دو خدمات گفته شده نیازمند دانش و تجربه کافی می‌باشد تا بیشترین کارایی و ایمنی را برای مصرف کنندگان به همراه داشته باشد. لذا توصیه می‌شود از انجام آن‌ها به تنهایی جداً خودداری کنید و آن‌ها را به متخصصین با تجربه بسپارید.

اگر با وجود نکات گفته شده در رابطه با قیمت سمپاشی منازل و نصب توری باز هم تردید دارید؛ می‌توانید با مراجعه به بازار آنلاین خدمت از ما درخواست خود را ثبت کنید تا متخصصان با تجربه در آن زمینه، در کمترین زمان قیمت پیشنهادی خود را برای شما ارسال کنند. پس از آن شما این فرصت را دارید که با خواندن نظرات سایر مشتریان و مقایسه خدمات دهندگان با یکدیگر، بهترین و حرفه ای‌ترین متخصص را برای خود انتخاب کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.