نوه این مادربزرگ، ۱۳ سال تمام کسی را استخدام کرده بود تا خودش را جای مادر فوت شده‌اش جا بزند تا پیرزن غمگین نشود

0

یک زن چینی ۱۳ سال تمام برای پیشگیری از شکستن قلب مادربزرگش، به او دروغ گفت و حتی کسی را استخدام کرد تا تظاهر کند مادر فوت شده‌اش است.

رسانه‌های چینی داستان این زن را نقل کرده‌اند. اسم این زن 46 ساله چنگ ژینگ است. بعد سال‌ها از فوت مادربزرگش در 100 سالگی، او داستان خود را افشا کرده است.

او در ۱۳ سال آخر عمر مادربزرگش چون می‌دانست که آگاهی از حقیقت چقدر می‌تواند برای او گران باشد، هر کاری کرد تا او تصور کند، مادرش همچنان زنده است.

مادر او در سال ۲۰۰۳ به خاطر ابتلا به سرطان ریه فوت شده بود. پس او شخصی را استخدام کرد تا پست تلفن صدای مادرش را تقلید کند. او که می‌دانست مادرش به زودی فوت خواهد شد، صداهای او را هم ضبظ کرده و از بچه‌هایش خواسته بود که به تناوب صدای او را پشت تلفن برای مادربزرگ پخش کنند. آنها صدای او را متناسب با فصل‌های مختلف ضبط کرده بودند، مثلا در فصل سرد، صدای او حاکی از سرما بود و درخواست خوردن داروها توسط پیرزن بود.

این پیام‌های صوتی ضبط شده، مدتی کافی بودند، اما به زودی متوجه شدند که تکرار پیام‌ها باعث شک پیرزن خواهد شد و چون صداها تعاملی و در پاسخ به سخنان مادربزرگ نیست، به زودی دروغشان آشکار می‌شود. پس کسی را استخدام کردند تا صدای مادرشان را تقلید کند. البته بار اولی که مقلد صدا، پشت تلفن رفت، پیرزن شک کرد که با چه کسی در حال صحبت است. ولی او خودش را نباخت و تاکید کرد که دخترش است و صرفا سرما خورده.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

وقتی مادربزرگ از او می‌خواست که نزدش برود، دختر تقلبی می‌گفت که عمل جراحی قلب دارد و نمی‌تواند برود.

این داستان به تازگی در شبکه‌های اجتماعی چینی داغ شده است.


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.