رکورد اشتباه و سوء تفاهم در خرید آنلاین توسط این مرد تایلندی شکسته شد!

0

بسیار پیش آمده که ما به خاطر شتاب زیاد در خرید، چه در هنگام مراجعه حضوری و چه در خرید آنلاین اشتباه کرده باشیم. مثلا پیراهنی خریده باشیم که اندازه‌مان نباشد یا یک قطعه الکترونیکی اشتباه خریده باشیم.

در خریدهای آنلاین خواندن مشخصات کالا خیلی مهم است. چون تعداد کالاهای با ظاهر شبیه به هم خیلی زیاد است، اگر دقت نکنیم ممکن است کالایی اشتباه تحویل بگیریم.

اما اشتباهی که چند وقت پیش یک مرد تایلندی در خرید آنلاین مرتکب شد، سرآمد اشتباه‌های آنلاین ممکن است لقب بگیرد. البته این اشتباه در نهایت برای این مرد، شیرین تمام شد!

داستان ازاین قرار است که یک مرد تایلندی به سایت فروش آنلاین Lazada مراجعه کرده بود تا یک آی‌فون ۷ برای خود بخرد. ظاهرا موفق به این کار هم شد. یک مقدار البته هنگامی که داشت خرید را نهایی می‌کرد، ناراحت شد چون هزینه ارسال کالا، نسبتا زیاد بود. با این همه شکی نکرد.

بعد مدتی وقتی که زنگ خانه‌اش را زدند تا کالا را تحویل بگیرد، تعجب کرد. چون داشتند بسته بزرگی را به او تحویل می‌دادند.

او بسته را باز کرد و متوجه شد که مرتکب چه اشتباه بزرگی شده. او میز عجیبی سفارش داده بود که به شکل آیفون ۷ طراحی شده بود.

قیمت این میز در سایت Lazada حدود ۲۵۰ دلار است و او هم عکس اولیه کاملا شبیه آیفون ۷ و نیز قیمتی که تصور می‌کرد معادل قیمت یک گوشی آیفون قدیمی راست را دیده بود، خیلی سریع کلیک‌ها را کرده بود و خرید را نهایی کرده بود.

اما خوشبختانه خریدی که او کرده، نسبتا ارزشش را داشته (دست کم برای تایلندی‌ها و نه ما ۲۵۰ دلار برای یک میز برایمان خیلی زیاد است!)، چون میز باکیفیتی دریافت کرده که سطح آن از هر حیث شبیه یک آیفون ۷ است. سطحی شیشه‌ای دارد و حتی در یک سوی آن دکمه هوم با دقت طراحی شده.

حتی در قسمت بین شیار آنتن گوشی، کشویی تعبیه شده که خیلی ظریف باز می‌شود و او می‌تواند در آن خرد و ریزهایش را بگذارد.

فقط حیف که به نظر من پایه‌هایش چنگی به دل نمی‌زنند و می‌توانستند بهتر طراحی شوند.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.