Zoom Escaper: ابزاری برای فرار موجه و بی‌دردسر از تماس زوم، کلاب هاوس و یا سایر ویدئوکنفرانس‌ها!

0

اپلیکیشن‌های تماس صوتی، ویدئوکنفرانس و اخیرا کلاب هاوس برای خیلی تبدیل به یک دردسر و کابوس شده‌اند. چون وقتی به زبان ساده و عامیانه چانه خودشان یا مخاطب‌هایشان گرم می‌شود، دیگر راه گریزی پیدا نمی‌کنند.

الزام به ماندن طولانی در این اپلیکیشن‌ها، یک الزام دوطرفه است. اعتیاد به وب‌گردی و حضور در اینستاگرام و تلگرام یک چیز نسبتا شخصی است، اما وقتی با یک یا چند مخاطب چشم در چشم هستید یا با آنها گفتگوی صوتی دارید، به همین راحتی نمی‌توانید از گفتگو خارج شوید.

اما به تازگی ابزار جالبی برای عذر موجه تراشیدن ابداع شده است!

اسم این ابزار Zoom Escaper است. کاری که می‌کند جلب است، صدای شما را از طریق میکروفن شما می‌گیرد و بعد به دلخواه شما پارازیت‌هایی مانند صدای گریه نوازد، ساخت و ساز، صدای سگ یا اصلا نویز ناشی از کیفیت بد اینترنت رو آن می‌اندازد و این خروجی ویرایش شده صدا را تحویل اپلیکیشن تماس می‌دهد.

در نتیجه می‌توانید خیلی ساده‌تر فرار کنید و وقت خود را نجات بدهید.

این ابزار را هنرمندی به نام سم لواین ساخته است.

مراحل کار خیلی ساده هستند. شما باید سایت Zoom Escaper در مرورگر کروم باز کنید. اجازه بدهید به میکروفن شما دسترسی داشته باشد. بعد یک نرم‌افزار کوچک به نام VB-Cable را نصب کنید. سایت را ری فرش کنید و دکمه شروع را بزنید.

بعد وقتی مثلا در محیط زوم هستید، هر وقت خواستید فرار کنید، باید خروجی صدا را VB-Cable انتخاب کنید و افکت یا افکت‌های مورد نظر را پخش کنید!

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.