تنها بلندگوی بلوتوثی دنیا با نور پس‌زمینه و آبشار کوچک آرامش‌بخش

یک محصول سه کاره منحصربه‌فرد و خلاقانه

0

احتمالا اگر شما بخواهید از یک بلندگوی بلوتوثی قابل حمل برای پخش موسیقی در خانه یا روی میز کارتان استفاده کنید؛ به طور همزمان نیاز به یک چراغ با نور پس‌زمینه داشته باشید و البته بخواهید از یک سیستم آبشار داخلی برای تغییر روحیه و نتایج آرامش‌بخش سود ببرید؛ باید سه دستگاه مجزا خریداری کنید.

حالا، HaloFalls دست به طراحی یک محصول خلاقانه و منحصربه‌فرد زده است و این سه دستگاه را با یکدیگر اقدام کرده تا شما همزمان یک بلندگوی بلوتوثی بسیار زیبا به همراه نور پس‌زمینه و آبشار داخلی داشته باشید.

گچت HaloFalls همان کار بلندگوی بلوتوثی معمولی شما یا چراغ‌های هوشمند با نور پس‌زمینه را انجام می‌دهد تا ارزش خرید داشته باشد. یک قطعه سمعی و بصری برای ترکیب نور، صدا و قطره‌های آب که می‌توانند روحیه شما را تغییر دهند و بسیار آرامش‌بخش و زیباکننده محیط باشند.

طراحی این دستگاه نیز زیبا و ظریف و کاربردی است. تجهیزات بلندگو در بخش پایینی و سینی دستگاه تعبیه شدند. نور پس‌زمینه از چراغ‌هایی می‌آید که در بالای یک پوشش رنگی شیشه‌ای و شفاف کار گذاشته شدند و آبشار مینیاتوری در چهار مرحله به صورت قطره‌ای سرازیر می‌شود.

ترکیب و ادغام سیستم آبشار مینیاتوری در یک بلندگو اصلا کار ساده‌ای نیست. شما باید بتوانید کل سیستم بلندگو را از قطرات آب مجزا کنید تا هیچ رطوبتی روی تجهیزات الکترونیکی تاثیرگذار نباشد. از سوی دیگر، آبشار نیاز به یک موتور دارد و باید طوری عمل کند که روی صدای بلندگو تاثیرگذار نباشد.

HaloFalls ضمن اینکه لبه‌هایی دارد تا از پاشیده شدن قطرات آب به داخل بخش بلندگو جلوگیری کند؛ بلکه بلندگو به گونه‌ای ساخته شده است که در بخش بالایی خود قطره‌ها را دفع می‌کند و راه ورود آن‌ها بسته است. کل آبشار با یک موتور کاملا بی‌صدا کار می‌کند تا در هنگام گوش دادن به موسیقی، فقط صدای آب را بشنوید و هیچ‌گونه صدای مزاحم و درگیرکننده دیگری به گوش نرسد.

الهام‌بخش و دلنشین

از نظر نورپردازی، دستگاه HaloFalls علاوه بر اینکه از انواع نورهای گرم و خنک و ترکیبی پشتیبانی می‌کند و قابلیت کم و زیاد کردن نور وجود دارد؛ دارای تنظیماتی است تا کاملا نور را متناسب نیاز خودتان در روز و شب و محیط اتاق بسازید. یک سری LED در حلقه ضد نست آب کار گذاشته شده است و یک سری دیگر در چهار بخش آبشار دیده می‌شود.

آبشار دارای یک کلید روشن/خاموش است تا نیازی نباشد همیشه کار کند. فقط می‌توانید مواقعی که به آرامش نیاز دارید؛ آن را روشن کنید. با ریختن مستقیم آب به درون مخزن، منبع آب دستگاه پر می‌شود. کل دستگاه دارای یک پوشش شفاف بیرونی است که به راحتی برداشته شده و امکان تمیز کردن دستگاه یا حتی سطوحی که قطرات آب ریخته شده را می‌دهد.

بلندگوی HaloFalls از دو درایو صوتی اولتراواید ۵ واتی بهره برده که برای شنیدن موسیقی در یک اتاق بزرگ کاملا کافی هستند. در صورت جفت شدن این بلندگو با هر دستگاهی که دارای بلوتوث است؛ می‌توان موسیقی یا صدا را به طور مستقیم از روی آن پخش کرد. کمی خلاقیت داشته باشید؛ می‌توانید برخی صداهای طبیعت و آرامش‌بخش را با نور پس‌زمینه و آبشار هماهنگ کنید و برای خود محیطی دلنشین بسازید.

HaloFalls کاملا یک تجربه کاربری متفاوت است و می‌تواند برای شما الهام‌بخش، روحیه‌بخش و تغیردهنده حال و هوای محیط باشد. در مراقبه و مدیتیشن و سرگرمی این گجت سه کاره ارزش واقعی خود را نشان می‌دهد. قیمت دستگاه HaloFalls حدود ۲۵۰ دلار است. ساخت HaloFalls به صورت یک پروژه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در کیک‌استارتر کلید خورده است.


منبع yankodesign
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.