گوگل بلندگوی هوشمند لمسی کوچک و بسیار زیبایی به نام Home Mini را معرفی کرد

0

گوگل در مراسم امشب خود یک بلندگوی هوشمند کوچک به نام Google Home Mini معرفی کرد. این بلندگوی نسخه کوچک بلندگوی هوشمند و معروف Google Home است.

این بلندگوی بسیار شبیه به Amazon Echo Dot است و می‌تواند دستورات صوتی را با استفاده از دستیار دیجیتالی الکسا و Assistant پردازش کند. سطح رویی این محصول بسیار زیبا از پارچه پوشیده شده است و در بخش بالایی آن چهار چراغ LED قرار گرفته است. این بلندگو لمسی است و انگشت و لمس کنترل می‌شود.

گوگل می‌گوید این بلندگوی هوشمند را طوری طراحی کرده است که هم در خانه و هم در محل کار و میزکار قرار بگیرد و استفاده شود. کاربران می‌توانند با دستورهای صوتی با این محصول ارتباط برقرار کنند و کارهای روزانه خود را انجام دهند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

این بلندگوی در سه رنگ مشکی، سفید و قرمز عرضه می‌شود. بلندگوی جدید گوگل می‌تواند به صورت بی‌سیم به بلندگوهای کروم‌کست نیز متصل شود تا صدای خروجی بیشتری داشته باشد. مشخص است که این بلندگو برای پخش موسیقی طراحی نشده است. البته، گوگل می‌گوید صدای عالی دارد ولی بیشتر برای انجام امور روزانه‌ای مانند وضعیت آب و هوا، گوش دادن به پادکست‌ها، ارسال دستورات صوتی به دیگر محصولات گوگل و خانه‌های هوشمند، و مواردی این‌چنینی طراحی شده است.

بلندگوی Home Mini با قیمت ۴۹ دلار از همین امروز به فروش می‌رسد.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.