معرفی بهترین مراکز میکروبلیدینگ ابرو در کرج

0

رپورتاژ

ابروهای شما هم ریخته است یا اینکه فرم زیبای خود را از دست داده‌اند و دیگر قرینه نیستند؟ اکثر خانم‌ها به دلیل استفاده از مداد ابروی تقلبی، کهولت سن و … دچار ریزش ابروهای خود می‌شوند و به مرور زمان فرم زیبای ابروهای خود را از دست می‌دهند. اگر شما هم دچار هر مشکلی در ابروهای خود شده‌اید می‌توانید با میکروبلیدینگ دوباره ابروهای زیبایی داشته باشید. شما می‌توانید در سایت آناهید بیوتی به نشانی www.anahidbeauty.ir با بهترین مراکز میکروبلیدینگ در کرج آشنا شوید.

زیبایی ابروهای خود را با میکروبلیدینگ بازگردانید

زیبایی، عاملی بسیار مهم و ارزشمند برای تمامی انسان ها است. قطعا که هر شخصی به طور کلی زیبا است، اما به نظرتان زیباتر شدن ایرادی دارد؟ در ضمن باید این نکته را به خاطر داشت که گاها بعضی از اعضای بدن و اجزای صورت انسان به دلایل مختلفی چون کهولت سن، بیماری ها، ژنتیک و عدم رسیدگی ها، زیبایی طبیعی خود را از دست می دهند. خوشبختانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی، ابزارها و روش هایی به وجود آمده اند که به راحتی و با کمترین خطر، می توانند زیبایی اجزای صورت شما را دو چندان کنند. جالب تر این که تغییرات این روش ها، در صورت و بدن انسان برخلاف روش های گذشته، کاملا طبیعی می باشند. از جمله این روش های ابداع شده می توان به میکروبلیدینگ (Microblading) ابرو اشاره کرد. این روش باعث می شود تا ابروهای شما خوش فرم تر و کاملا طبیعی و قرینه شود.

شما می توانید برای پیدا کردن بهترین میکروبلیدینگ کار در کرج به سایت آناهید بیوتی مراجعه کنید. سایت زیبایی آناهید بیوتی بهترین مراکز زیبایی در کرج که خدمات میکروبلیدینگ ابرو را به شما عزیزان ارائه می‌دهند را به شما معرفی خواهید کرد.

ابرو یکی از اجزایی است که ممکن است به دلایل مختلفی دچار نقص و بی نظمی شود و فرم نامناسبی به خود بگیرد. لذا شما می توانید با استفاده از این روش، ابروهایی زیبا و بی نقص داشته باشید. در گذشته به جای این روش، از هاشور استفاده می شد که البته لازم است بدانید میکروبلیدینگ بسیار طبیعی تر و بادوام تر از هاشور می باشد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی این روش بپردازیم.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

مطمئنا برای شما هم سوال است که میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ همانطور که پیش تر نیز گفته شد، میکروبلیدینگ روشی برای قرینه سازی، زیبا سازی و رفع نواقص ابرو به طبیعی ترین شکل ممکن می باشد. میکروبلیدینگ در واقع فرآیندی شامل تتو کردن است که در آن، فضا های اطراف ابرو را پر می کنند تا کامل و بی نقص به نظر برسند. تفاوت این روش با تتوی مرسوم در این است که جوهر به کار رفته در این روش، دائم نبوده و نهایت تا سه سال دوام دارد. دلیل آن هم ابزار های متفاوتی است که در این روش به کار گرفته می شوند. دلیل نامگذاری این روش، این است که در آن از ابزاری به نام میکروبلید استفاده می شود که دارای تیغه و سوزن های بسیار ریزی است. شخص متخصص با استفاده از این ابزار و رنگ هایی مشابه رنگ ابروی شما، تار هایی را به وجود می آورد که به نظر می رسد واقعا بخشی از ابرو هستند. حاصل این فرآیند، با توجه به کیفیت مواد به کار رفته در آن، دوام متفاوتی دارد. شما می توانید پس از مدت مشخص شده، مجددا به مراکز خدمات زیبایی مراجعه کرده و آن را تمدید کنید. مزیت دائم نبودن این روش این است که شما می توانید پس از پاک شدن کامل آن، فرم جدیدی به ابرو های خود ببخشید.

نکاتی که باید درباره میکروبلیدینگ بدانید

مهم ترین نکته ای که در رابطه با میکروبلیدینگ باید در نظر داشته باشید، این است که حتما به مراکز تخصصی زیبایی که از اعتبار بالایی برخوردار هستند، مراجعه کنید. چرا که در این روش، که نوعی تتو می باشد، مواد به زیر پوست تزریق می شوند و در صورتی  که شخص، تخصص کافی در این زمینه نداشته باشد و شرایط محیطی، بهداشتی و کیفی آن مرکز استاندارد نباشد، ممکن است دچار بیماری های پوستی و غیره شوید. بنابراین حتما قبل از انجام میکروبلیدینگ، درباره مرکز مورد نظر تحقیقات کافی را به عمل بیاورید. در حین تحقیقات خود، به گواهی و مدرک شخص متخصص و کیفیت مواد مورد استفاده و همچنین بهداشت مکان توجه داشته باشید. لازم به ذکر است که آناهید بیوتی، بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در کرج و دیگر شهر ها را معرفی کرده است.

اگر ابروهای شما هم خیلی وقت است که زیبایی خود را از دست داده اند، می توانید با استفاده از میکروبلیدینگ ابرو مجددا زیبایی آن ها را بازگردانید. تنها کافیست به سایت آناهید بیوتی به نشانی www.anahidbeauty.ir مراجعه کنید و با بهترین مراکز زیبایی برای میکروبلیدینگ ابرو در کرج آشنا شوید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.