۶ افزونه رایگان فایرفاکس برای بهبود تجربه تماشای یوتیوب

اگر مرتب از فایرفاکس برای تماشای یوتیوب استفاده می‌کنید؛ با این ۶ افزونه از این پلتفرم لذت بیشتری ببرید

0

یوتیوب به یک ابرپلتفرم استریم ویدئوی تبدیل شده است ولی به معنای کامل بودن و نداشتن کمبود و نقص نیست. هر بار که مرورگر خود را می‌بندید و دوباره باز می‌کنید؛ باید تنظیمات مختلفی را از ابتدا در یوتیوب اعمال کرده تا آن‌طور که دوست دارید؛ فیلم و سریال و هر چیزی در این پلتفرم را تماشا کنید. شاید هم از تبلیغات زیاد و بدموقع یوتیوب خسته شده باشید.

واقعیت این است که چیزهای زیادی در یوتیوب برای بهبود دادن یافت می‌شود. افزودنی‌های مرورگرهای وب به شما کمک می‌کنند برخی از این بهبودها را انجام دهید و کمتر درگیر تنظیمات یوتیوب شده و خسته و دل‌سرد نشوید.

در اینجا می‌خواهیم سراغ ۶ افزونه رایگان و برتر فایرفاکس برای بهبود تجربه کاربری تماشای یوتیوب برویم:

YouTube High Definition

اولین افزونه بسیار خوبی که می‌توانید روی فایرفاکس برای بهبود یوتیوب نصب کنید؛ افزونه YouTube High Definition است که نحوه مشاهده فیلم‌های یوتیوب را برای شما تغییر می‌دهد.

همان‌طور که از نام این افزونه پیدا است؛ افزونه‌ای است که به شما امکان می‌دهد همیشه ویدئوهای یوتیوب را با بالاترین کیفیت ممکن تماشا می‌کنید.

اگر دنبال رزولوشن خاصی هستید؛ مثلا رزولوشن مانیتور شما محدودیت‌های خاصی دارد یا اینترنت شما مشکل دارد و باید فیلم‌ها را با کیفیت تصویر پایین‌تر پخش کنید؛ افزونه YouTube High Definition به شما امکان می‌دهد؛ رزولوشن ترجیحی خود را انتخاب کنید.

البته، افزونه YouTube High Definition میزبان ویژگی‌های زیاد دیگری است. مثلا، می‌توانید اندازه پخش‌کننده ویدئویی را نیز انتخاب کرده و کوچک‌تر یا بزرگ‌تر کنید. ویژگی دیگر، مدیریت و توقف پخش خودکار صدای ویدئویهای یوتیوب است.

جالب است بدانید این افزونه از ویدئوی‌های یوتیوب که در سایت‌های دیگر مانند صفحات وب یا فیسبوک و توییتر جاسازی (امبد) شده‌اند؛ نیز پشتیبانی می‌کند. یعنی هر جایی که ممکن است یک ویدئوی یوتیوب پیدا کنید؛ این برنامه افزودنی کار می‌کند. با استفاده از این افزونه، بدون در نظر گرفتن اینکه کجا آنلاین هستید؛ یک تجربه کاربری تماشای یکپارچه داشته باشید.

SponsorBlock

اگر از تبلیغات و پیام‌های حامیان مالی، یادآوری‌های اشتراک و موارد دیگر نظیر این‌ها در حین تماشاهای ویدئوی‌های یوتیوب خسته شده‌اید؛ سراغ نصب افزونه رایگان فایرفاکس SponsorBlock بروید که به کاهش این مشکلات کمک می‌کند.

SponsorBlock کاملا یک افزونه crowdsourced برای شناسایی و حذف انواع مزاحمت‌ها و اعلان‌های ناخواسته در ویدئوهای یوتیوب است. این افزونه می‌تواند طیفی از اعلان‌ها یا تبلیغات ویدئویی مزاحم روی یوتیوب شما را مسدود کند. انواع تبلیغات، معرفی‌ها، یادآوری‌های اشتراک، بخش‌های غیرموسیقی در نماهنگ‌ها و نظایر این‌ها را به طور خودکار نادیده گرفته و حذف می‌کند. بنابراین، دیگر نیازی نیست شما این مزاحمت‌ها را تجربه کنید.

افزونه SponsorBlock به طور خودکار، بخش‌هایی از نوار ویدئویی که متشکل از یک تبلیغ است را پیش از رسیدن به آن مشخص می‌کند تا بدانید در چه بازه زمانی از تماشای فیلم، یک تبلیغ قرار دارد. همین‌طور، می‌توانید هرگونه تبلیغ گمراه‌کننده یا نادرست را نیز با این افزونه شناسایی و گزارش کنید.

Video Download Helper

افزونه جالب و مفید فایرفاکس برای یوتیوب، افزونه Video Download Helper است که اجازه می‌دهد انواع ویدئوها و تصاویر یوتیوب را از درون وب‌سایت‌ها دانلود کنید.

این افزونه منحصرا برای یوتیوب نیست و می‌توانید برای پلتفرم‌های دیگر استریم ویدئو نیز استفاده کنید ولی هرگاه در یک صفحه وب باز شده، ویدئوی یوتیوب جاسازی شده باشد؛ به طور خودکار فعال می‌شود.

به عنوان مثال، اگر برای تماشای یک ویدئو وارد یوتیوب شوید؛ افزونه Video Download Helper به طور خودکار فعال شده و لینک دانلود مستقیم ویدئو روی کامپیوتر را به شما می‌دهد.

می‌توانید از این افزونه برای کارهای بیشتری استفاده کنید. مثلا، این افزونه می‌تواند فایل‌ها را بین فرمت WEBM و MP4 تبدیل کند. همین‌طور، می‌تواند چندین فایل را با هم ترکیب کرده و یک فایل نهایی کلی بدهد.

Enhancer for YouTube

اگر به دنبال چندین ابزار برای بهبود تجربه تماشای یوتیوب هستید؛ Enhancer for YouTube یک افزونه رایگان فایرفاکس عالی برای این منظور است.

Enhancer for YouTube افزونه‌ای است که چندین کار مختلف را به طور همزمان انجام می‌دهد و به یک بهبوددهنده بی‌نهایت برای یوتیوب تبدیل شده است. یکی از بزرگ‌ترین جذابیت‌های این افزونه برای یوتیوب، میانبرهای ماوس و صفحه‌کلید است.

به شما امکان می‌دهد میانبرهای مختلفی را برای کنترل یوتیوب به دلخواه خود تنظیم کنید و کلیدهایی به عملکرد ماوس بیفزایید که به‌طور پیش‌فرض در دسترس نیستند. همچنین، افزونه Enhancer for YouTube به شما امکان می‌دهد یک سری کارهای تکراری در یوتیوب را به صورت خودکار درآورید. مانند انتخاب کیفیت پخش مناسب؛ به‌طوری که دیگر مجبور نباشید همان ورودی‌ها و تنظیمات را بارها و بارها تکرار کنید.

این افزونه از پوسته‌های تیره برای یوتیوب پشتیبانی می‌کند؛ می‌توانید از پخش‌کننده‌های پاپ‌آپ برای ویدئوهای یوتیوب استفاده کنید تا بدون اینکه پنجره‌های دیگر را ببنید؛ پاپ‌آپ پخش‌کننده در بالای صفحه شما باقی بماند و موثرتر کار کنید.

YouTube Downloader WebX

افزونه YouTube Downloader WebX یک دانلودکننده سبک ویدئوها و صداهای یوتیوب است. تنها کاری که باید برای استفاده حداکثری از YouTube Downloader WebX انجام دهید؛ این افزونه را دانلود و روی مرورگر فایرفاکس نصب کنید و بعد به مرور صفحات وب کنید.

این افزونه، هنگامی که به یک ویدئوی یوتیوب جاساز شده برسید؛ به طور خودکار ویدئو را شناسایی کرده و به شما امکان می‌دهد خیلی ساده و راحت این ویدئو را دانلود کنید.

افزونه YouTube Downloader WebX می‌توانید ویدئوها را در حین دانلود، به فرمت‌های دیگر هم تبدیل کند.

Adblocker for YouTube

آخرین افزونه‌ای که می‌خواهیم معرفی کنیم؛ افزونه معروف Adblocker for YouTube است که از نامش پیدا است؛ چه عملکردی دارد. اگر زمان زیادی در یوتیوب سپری کرده باشید؛ خوب می‌دانید تبلیغات هنگام تماشای ویدئوها چقدر آزاردهنده هستند و شاید شما را ناامید کنند.

افزونه Adblocker for YouTube می‌تواند ویدئوها و تبلیغات بازاریابی یوتیوب را حذف کند. هم دیگر نیازی نیست منتظر نمایش ویدئوها بمانید و هم اینکه یوتیوب سبک‌تر در مرورگر شما بارگذاری شده و ویدئوها سریع‌تر پخش می‌شوند.

افزونه Adblocker for YouTube نه فقط برای فایرفاکس، بلکه افزونه‌ای برای تمام مرورگرهای وب است و می‌توانید از آن در برنامه‌های مرورگر وب دیگر هم استفاده کنید.

همیشه چیزهای زیادی برای کاهش وجود دارد

امیدواریم که این ۶ افزونه به شما کمک کنند؛ چیزهای بیشتری در یوتیوب یافته و تجربه تماشای بهتری پیدا کنید. همیشه چیزهای زیادی بیشتر از یک تماشای ساده ویدئوها وجود دارد و این شما هستید که باید دنبال روش متفاوت‌تر و بهتری برای تجربه کردن‌های جدید باشید.

به جز این افزونه‌ها، اگر کمی کنکاش کنید؛ باز هم افزونه‌های رایگان و مفیدی خواهید یافت که یکی از کاستی‌ها و مشکلات شما در استفاده از یوتیوب را رفع می‌کند.

اگر خواننده جدید سایت «یک پزشک»  هستید!
شما در حال خواندن سایت یک پزشک (یک پزشک دات کام) به نشانی اینترنتی www.1pezeshk.com هستید. سایتی با 18 سال سابقه که برخلاف اسمش سرشار از مطالب متنوع است!
ما را رها نکنید. بسیار ممنون می‌شویم اگر:
- سایت یک پزشک رو در مرورگر خود بوک‌مارک کنید.
-مشترک فید یا RSS یک پزشک شوید.
- شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید: صفحه تلگرام - صفحه اینستاگرام ما
- برای سفارش تبلیغات ایمیل alirezamajidi در جی میل یا تلگرام تماس بگیرید.
و دیگر مطالب ما را بخوانید. مثلا:

در مورد این عکس‌ها فقط می‌توانیم بگوییم چیزها به نحو عجیب یا خنده‌داری، سر جای خودشان نیستند!

ما در طول زندگی آدم زیاد دیده‌ایم که سر جای خود نبوده، اما در مورد اشیا، گاهی نبودن آنها در سر جای خودشان یا کاربرد بدیع آنها برای خودش یک طنز و شگفتی می‌شود، در این سری عکس‌های می‌خواهیم تعدادی از این موارد را با هم مرور کنیم: راهی…

کهن‌ترین درختان جهان

" بث مون " عکاسی است که در سانفرانسیسکو زندگی می کند و بیش از 14 سال از عمرش را صرف شناسایی و عکاسی از قدیمی ترین درختان جهان کرده است. او به کشورها و سرزمین های دورافتاده سفر می کند تا از درختان قطور قدیمی تصاویر زیبایی را ثبت کند. او می…

عکس‌های بسیار جالبی از روز‌های اولیه هوانوردی، دهه‌های 1890-1930

در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20، جهان شاهد تغییر ژرفی در فناوری شد. رویاپردازانی مانند برادران رایت، اتو لیلینتال و آلبرتو سانتوس-دومونت که با میل سیری ناپذیر برای تسخیر قلمرو‌های ناشناخته پرواز می‌کوشیدند، با جسارت و عزم تزلزل ناپذیر داستان…

خانه‌هایی با طراحی عجیب که باید در مورد فلسفه وجودی‌شان فکر کرد!

سلیقه است دیگر. وقتی که کسی پول کافی داشته باشد و تنها حرف و سلیقه خودش برایش مهم باشد و اعتمایی به مد روز و حرف مردم نکند، ممکن است خانه‌اش را عجیب و غریب طراحی کند. البته گاهی این کاربری‌های متفاوت هستند که باعث ایجاد این خانه‌های عجیب…

ربات‌هایی که در دنیای سینما و تخیل دوستشان داشتیم یا در مواردی از آنها می‌ترسیدیم!

انسان‌ها همیشه از تحولات تازه می‌ترسند و از زمانی که تخیل آدم ماشینی ایجاد شد، ترس از این توده‌های آهنی هم ایجاد شد. شخصیت ربات‌ها در ابتدا در داستان‌ها خیلی سطحی و بیشتر هراس‌‌انگیز بود، اما بعدا ربات‌ها دارای شخصیت شدند تا جایی که حتی…

۱۰ واقعیت جذاب درباره جی رابرت اوپنهایمر -پدر بمب اتمی و سوژه فیلم جدید کریستوفر نولان

جولیوس رابرت اوپنهایمر بیشتر به عنوان فیزیکدانی شناخته می‌شود که به ساخت اولین بمب اتمی کمک کرد. اما سنگ‌ها و کانی‌ها عشق اول او بودند و او همچنین شاعرمسلک بود. اوپنهایمر آزمایشگاهی را رهبری کرد که اولین بمب اتمی را ساخت و با موفقیت…
منبع makeuseof

آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / اسپیدکس / چاپ فلش / لاغری فوری / داروخانه اینترنتی آرتان / فروشگاه آنلاین زوجیم / خرید عسل طبیعی / زانوبند زاپیامکس / خرید ویلا در سیسنگان / زانوبند زاپیامکس / کلینیک زیبایی دکتر امانی رشت / کفپوش تاتامی / خرید جم فری فایر / شیشه اتومبیل / منابع آزمون دولینگو / ساید چنل / کلاه کاسکت / درمانکده / ثبت برند / خرید سرور مجازی / سایت نوید / دانلود فیلم دوبله فارسی / دانلود فیلم هندی / فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی شاواز / قیمت جاروبرقی وینسنت / تور اروپا ارزان / پزشک زنان سعادت آباد / محصولات زناشویی / لیوان حرارتی / ایمپلنت دندان / خرید گوشی با حکمت کارت / پی آر پی موثرترین درمان آرتروز زانو / دکتر فارغ پور - متخصص زنان / خرید خودنویس / خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت / سریال ایرانی کول دانلود / درمان سریع سیاتیک و دیسک کمر / کلاه کاسکت / لمینت متحرک دندان / کاشت مو / دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش / فروشگاه اینترنتی زنبیل / خرید ساعت دیواری / ساعت تبلیغاتی / تجهیزات پزشکی / چاپ لیوان / خرید از آمازون / بهترین سریال های ایرانی / چاپ کلاه / کاشت مو / کاشت مو / پزشکا / قیمت ساک پارچه ای / تحلیل تکنیکال فارکس / سایت نوبت دهی دکتریاب / بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران / تولید محتوا / دانلود نرم افزار / مجتمع فنی ونک / داروخانه آنلاین تینا /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

•• 4 5