فیلم شبی در مک‌کول one Night at Mc.cool’s – معرفی و بررسی

0

کارگردان: هارلوزوارت، فیلمنامه: استن سیدل، بازیگران: لیو تایلر (جول والنتین)، مت دیلون (رندی)، جان گودمن (کارآگاه دهلینگ)، پاول ریسر (کارل لومپک)، مایکل داگلاس (آقای بارمیستر) محصول:۲۰۰۱. امریکا

رندی (متصدی بار)، کارل (وکیل) و دهلینگ (کارآگاه) داستان‌های خود دربارهٔ دختری اغواگر به نام جول را تعریف می‌کنند. همه آن داستان‌ها از شبی در بار مک کول شروع شده است. رندی در هنگام ترک بار، جول را به خانه‌اش می‌برد، ما دوست سارق جول، یوتا، همه‌چیز را به هم می‌ریزد. درحالی‌که رندی به زور در حال بازکردن بار است، اسلحه یوتا را رو به خود می‌بیند، اما جول با شلیک گلوله‌ای، او را از پا درمی‌آورد. جول، رندی را متقاعد می‌کند که او به کارآاه دهلینگ بگوید که در حال دفاع از خود، به یوتا شلیک کرده است. جول که همیشه آرزو دارد، برای خود جایی داشته باشد، با رندی همراه می‌شود.

پسرعموی رندی، وکیلی ثروتمند به نام کارل است. کارل آن دو را به خانه‌اش دعوت می‌کند. جول از رندی می‌خواهد درحالی‌که او (جول) با همکار کارل، گرگ، قرار ملاقات می‌گذارد، رندی به خانهٔ گرگ دستبرد بزند. گرگ خیلی زود جول را به خانه‌اش می‌برد که باعث شگفتی رندی می‌شود. گرگ قصد تعدی به جول را دارد، اما جول او را می‌کشد. دهلینگ، کبودی‌های روی بدن جول را بررسی می‌کند. او گمان می‌کند که آن کبودی‌ها، کار رندی بوده است. جول با کمک دهلینگ، حکم جلب رندی را گرفته و او را از خانه‌اش بیرون می‌کند.

رندی، شرخری به نام بارمیستر را اجیر می‌کند تا جول او را بکشد. بارمیستر، رندی را به قصد کشتن جول ترک می‌کند. رندی به سوی خانه‌اش می‌رود و آنجا متوجه می‌شود که کارل و دهلینگ در انتظار جول هستند. المو، برادر دوقلوی یوتا وارد می‌شود. او می‌خواهد قاتل برادرش را پیدا کند. او دهلینگ را می‌کشد، اما قبل از این‌که بتواند رندی را به قتل برساند، خود توسط جول کشته می‌شود.

بارمیستر و جول، آنجا را ترک می‌کنند. کارل که احساس می‌کند تیر خورده، با یک سطل بزرگ آشغال برخورد می‌کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.