خرید بلیط ایران ایر با ارزانترین قیمت

0

رپورتاژ

دفتر مرکزی ایران ایر در فرودگاه مهر آباد تهران است. ایران ایر IR قدیمی ترین شرکت هواپیمایی در خاورمیانه می باشد. ایران ایر از مسافر نوزاد (۲ تا ۰ سال) جریمه تغییر تاریخ یا کنسلی نمی گیرد. اعتبار بلیط های ایران ایر به مقاصد اروپایی سه ماه است.

در حال حاضر ایران ایر کارگو تنها زیر مجموعه شرکت ایران ایر است. ایران ایر تور و گروه هتل های هما از ایران ایر جدا شده اند.

بار مجاز مسافر از فرانکفورت، هامبورگ، کلن، وین، میلان، پاریس به تهران با پرواز ایران ایر چهل کیلو است اما وزن هر چمدان نباید از بیست و سه کیلو بیشتر باشد.

تور گردان با تکیه بر برنامه منظم پرواز ایران ایر به آلمان و اتریش و فرانسه و ایتالیا پکیج تور اروپا می بندد.

مسافر بالای شصت سال ایران ایر برای استفاده از تخفیف سینیور باید با آژانس مسافرتی قاره پیما تماس بگیرد چون با خرید آنلاین بلیط های خارجی ایران ایر امتیاز سینیور سیتیزن را از دست می دهد.

با توجه به تحصیل دانشجوهای ایرانی در دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات، فناوری در آلمان و اتریش و ایتالیا و فرانسه هر سال مسافران زیادی با ایران ایر در مسیر تهران فرانکفورت، تهران هامبورگ، تهران کلن، تهران وین، تهران میلان، تهران پاریس بلیط هواپیما رزرو می کنند.

هنگام محاسبه نرخ بلیط های ایران ایر از تهران به مقاصد اروپایی از تخفیف دانشجویی خبری نیست. نهایت توان قاره پیما خرید ده کیلو بار اضافه با قیمت پایین است که این مبلغ در مسیر برگشت از اروپا به تهران بیشتر هم هست.

سفر به آلمان در شبکه پروازی ایران ایر

ایران ایر از تهران به سه شهر در آلمان پرواز دارد: فرانکفورت و هامبورگ و کلن

کلن هشتاد و دو کیلومتر با دوسلدورف فاصله دارد بنابراین مسافرهای دوسلدورف هم روزهای جمعه با پرواز ایران ایر از تهران راهی شهر کلن می شوند. ورود مسافر به و خروج مسافر از فرودگاه کلن بن با کد یاتا CGN در دوازده کیلومتری کلن حوالی ظهر دسترسی او به وسایل نقلیه عمومی برای رفتن به دوسلدورف یا هتل های کلن را راحت کرده است.

پرواز هامبورگ تهران ایران ایر جزء مسیرهای مسافت دور فرودگاه با کد یاتا HAM است (هر دوشنبه)

همبرگر نام خود را از شهر هامبورگ در آلمان گرفته !‌ هر هفته بساط بیش از صد بازار خیابانی در هامبورگ پهن می شود.

ایران ایر روزهای شنبه و چهار شنبه به فرودگاه راین – ماین فرانکفورت رفت و آمد دارد. طول کانوایر چمدان های فرودگاه فرانکفورت با کد یاتا FRA شصت و هفت کیلومتر می باشد.

طول پرواز تهران فرانکفورت با ایران ایر پنج ساعت و چهل و پنج دقیقه است.

از هر چهار فردی که در شهر فرانکفورت می بینید، یک نفر خارجی است.

کارت واکسیناسیون مسافر برای خرید بلیط آلمان باید به زبان انگلیسی باشد.

قیمت بلیط وین

طبق قانون جدید سفر به کشور اتریش با ایران ایر از زمان تزریق واکسن کرونا نباید بیشتر از دویست و هفتاد روز گذشته باشد یا این که مسافر ورودی اتریش دوز تکمیلی دریافت کند. طول پرواز بدون توقف تهران وین با ایران ایر تقریبا چهار ساعت و نیم است.

بلیط ارزان وین در کمترین حالت رفت و برگشت ۱۲ میلیون تومان می باشد .

فرودگاه بین المللی وین در هجده کیلومتری پایتخت اتریش واقع شده است. ورود و خروج مسافر ایران ایر به فرودگاه با کد یاتا VIE در روشنی روز یکی از دلایل انتخاب شرکت هواپیمایی ایران ایر برای سفر به وین است.

ایران ایر در مسیر تهران وین با آسترین ایرلاینز قرارداد نماد مشترک دارد.

فرهنگ کافه نشینی بخشی از زندگی مردم بومی وین است. کافه لانتمان در بلوار رینگ شهر وین پاتوق فروید بوده، هیتلر هم مشتری کافه سنترال در وین بوده !‌

بلیت میلان با ایران ایر

پرواز مستقیم تهران میلان با ایران ایر سه شنبه هر هفته انجام می شود. زمان ورود به فرودگاه میلانو مالپنسا و خروج از میلان با پرواز ایران ایر ظهر است. مسافر از طریق تراموای میلان با هفده خط به هر نقطه ای از شهر می رود.

کار مسافر ایران ایر اصلا به فرودگاه لینیت میلان نمی افتد.

برای آگاهی از قیمت بلیط میلان وارد سایت قاره پیما

تقریبا دویست و شصت هزار خارجی در شهر میلان زندگی می کنند. میلان بعد از رم دومین شهر پر بازدید در کشور ایتالیا است.

پس از ورود به ایتالیا مسافر باید به مدت ده روز در محل سکونت خود قرنطینه خانگی شود.

ارزان ترین بلیط پاریس

دارنده ویزا نوع C فرانسه با عبارت درج شده Fam De Franchise می تواند بدون داشتن کارت واکسیناسیون وارد کشور فرانسه شود.

برای خرید بلیط پاریس ایران ایر با کمترین قیمت با قاره پیما در تماس باشید .

در گذشته پاری لو بورژه فرودگاه اصلی شهر پاریس بوده اما الآن ایران ایر به شارل دوگل پاریس با کد یاتا CDG رفت و آمد دارد. البته تعداد زیادی از پروازهای ورودی پاریس در اورلی فرود می آیند.

پرواز پاریس با ایران ایر از تهران هر جمعه انجام می شود گاهی دوشنبه هم در جدول پروازی تهران پاریس قرار می گیرد. راستش را بخواهید همین پرواز تهران پاریس ایران ایر باعث ماندگاری برنامه تور پاریس برای گردشگرهای ایرانی شده است. دفتر شرکت هواپیمایی ایران ایر در خیابان شانزلیزه پاریس همیشه پر از مسافر است.

در پاریس راننده تاکسی شدن دویست هزار یورو خرج بر می دارد بنابراین کرایه تاکسی از فرودگاه اصلی شهر پاریس تا هتل های پاریس کم نخواهد بود.


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.