یک هنرمند ظاهر شخصیت‌های «ارباب حلقه‌ها» را با استفاده از هوش مصنوعی Midjourney و توصیف‌های آن‌ها در متن کتاب‌ها بازسازی کرده

0

ممکن است از این واقعیت آگاه باشید که شخصیت‌های فیلم‌های اقتباسی همیشه شبیه آن‌هایی نیستند که در یک کتاب توضیح داده شده . گاهی اوقات بازیگران صرفاً به دلیل محبوبیت، مهارت‌های بازیگری یا حال و هوای عمومی آن‌ها انتخاب می‌شوند و توصیف اصلی آن‌ها کنار گذاشته می‌شود.

خوشبختانه، افرادی هستند که می‌توانند به کسانی افراطی توصیفات اصلی را دوست دارند و می‌پرستند، نمایش تصویری دقیقی از شخصیت‌های کتاب مورد علاقه خود را نشان بدهند.

هنرمندی به نام ایوان ربیکوف تصمیم گرفت از هوش مصنوعی برای بازسازی شخصیت‌های ارباب حلقه‌ها استفاده کند. او از Midjourney را برای تولید تصاویر از توضیحات متنی انتخاب کرد. به پایین بروید تا ببینید گندالف، بالروگ، سائورون، نازگول، گیملی، فرودو و آراگورن به گفته جی آر آر تالکین چه شکلی هستند!

گندالف

گندالف که بعد‌ها با نام گندالف سفید شناخته شد و در اصل اولورین نام داشت، شخصیت اصلی رمان‌های هابیت و ارباب حلقه‌ها اثر جی آر آر تالکین است.

او یک ایستار (جادوگر) و رهبر یاران حلقه است.

بالروگ

بالروگ یک هیولای شیطانی قدرتمند در سرزمین میانه جی آر آر تالکین است.

سائورون

سائورون آنتاگونیست اصلی ارباب حلقه‌ها اثر جی آر آر تالکین است. او بر سرزمین موردور حکومت می‌کند و جاه طلبی دارد که بر کل سرزمین میانه حکومت کند.

نازگل

نازگول، همچنین به عنوان سواران سیاه یا به سادگی The Nine، شخصیت‌های خیالی در سرزمین میانه جی آر آر تالکین هستند. آن‌ها خدمتکاران حلقه مخوف ارباب تاریکی سائورون در سرزمین میانه هستند.

گیملی

گیملی یک کوتوله از خانه دورین و یکی از اعضای انجمن حلقه است. او یک جنگجوی کوتوله است، پسر گلون، که در کنار الف‌ها در جنگ حلقه علیه سائورون در پایان عصر سوم جنگید.

فرودو

فرودو بگینز یکی از شخصیت‌های اصلی فیلم ارباب حلقه‌ها است. او یکی از هابیت‌های شایر است که حلقه وان را از پسر عمویش به ارث می‌برد و تلاش می‌کند تا آن را در آتش سوزی‌های کوه دووم در موردور از بین ببرد.

آراگورن

آراگورن در فیلم ارباب حلقه‌ها به کارگردانی جی آر آر تالکین نقش آفرینی می‌کند. او یک تکاور شمال بود که ابتدا با نام استرایدر معرفی شد و بعداً مشخص شد که وارث ایزیلدور، پادشاه باستانی آرنور و گوندور است.

ایوان گفته است که از پاسخ Midjourney به توضیحات متن تحت تأثیر قرار گرفته است. او متوجه شدم که جالب‌ترین کار را در مورد توصیف گسترده چهره‌ها ایجاد می‌کند.

هر چه توصیف طولانی‌تر باشد، نتیجه غیرقابل پیش‌بینی‌تر می‌شود. «من شخصیت‌های ارباب حلقه‌ها را انتخاب کردم زیرا هر کدام از آن‌ها توصیف کاملی از ظاهرشان داشتند. بنابراین من متعجب بودم که Midjourney چگونه آن‌ها را ترسیم می‌کند.»

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.