آیا پروستات درمان قطعی دارد؟

0
رپورتاژ

آیا پروستات درمان قطعی دارد ؟ یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که از ما میشود رو قصد داریم در این مقاله به طور خلاصه به آن پاسخ دهیم پس حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذاید .

در بین هر ده نفر یک نفر به سرطان پروستات مبتلا می شود. سرطان پروستات علائمی مثل ادرار سخت، خون در ادرار و آب منی، اختلال در نعوظ و انزال دردناک، تورم در ناحیه لگن و پاها، احساس خستگی شدید، کاهش وزن بیش از اندازه دارد.

همچنین یکی از مهم ترین مقاله هایی که حتما همه باید بخوانید کبد چرب هست که مهم ترین بیماری و رایج ترین بیماری مخصوصا در ایران هست . همین حالا روی کلمه درمان کبد چرب ، کلیک کنید و وارد صفحه مربوط بشید .

اگر قصد دارید به طور کامل با موضوع درمان پروستات آشنا شوید همین حالا روی کلمه درمان بزرگی پروستات ، کلیک کنید و وارد سایت فرطب بشید .

آیا پروستات درمان قطعی دارد ؟

اما آیا پروستات درمان قطعی دارد؟ به طور کلی برای درمان پروستات دو روش  وجود دارد که در ادامه هر یک را توضیح می دهیم.

روش اول روش جراحی

روش دوم به روش درمان دارویی

پیشگیری از سرطان پروستات

قبل از توضیح در مورد درمان قطعی سرطان پروستات، توجه داشته باشید یک شعار همیشگی و مؤثر می گوید :

پیشگیری، بهتر از درمان است. تا جایی که ممکن است باید پیشگیری از به وجود آمدن سرطان پروستات کرد. با پیشگیری و رعایت نکات زیر از به وجود آمدن سرطان پروستات جلوگیری کنید:

برای خرید داروی پروستات ، کلیک کنید .

 1. ورزش منظم
 2. اجتناب از استعمال دخانیات و مشروبات الکلی
 3. حفظ وزن مناسب
 4. حفظ فعالیت جنسی
 5. چکاپ و آزمایش منظم و غربالگری
 6. داشتن رژیم غذایی مناسب برای پیش گیری از سرطان پروستات

استفاده از یکی سری از مکمل ها علاوه بر اینکه پیش گیری از سرطان پروستات می کنند.

برای مشاوره و سفارش عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.

تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

 

خطر ابتلای مجدد بعد از درمان به سرطان پروستات را بسیار پایین می آورد. مکمل های غذایی که استفاده از آن برای پیشگیری از سرطان پروستات بسیار عالی است. از طرفی باعث کند شدن روند پیشرفت پروستات می شود عبارت اند از:

 1. استفاده از سبزیجات خانواده کلم: کلم بروکلی، گل کلم، گلم بوکسی، اسفناج، کلم پیچ
 2. استفاده از قهوه
 3. استفاده از گوجه فرنگی، هندوانه و در کل میوه های قرمز حاوی آنتی اکسیدان
 4. استفاده از موادی که حاوی ویتامین D هستند : غذاهای حاوی ویتامین دی از جمله روغن جگر ماهی کار، ماهی سالمون، قارچ. بهترین منبع ویتامین D  نور آفتاب است که حداقل روزانه ده دقیقه باید زیر نور آفتاب قرار بگیرید.

 

 

 1. مصرف دانه‌ای سویا. مثل شیر، سویا، ماست، نان سویا، عدس، لوبیا، نخود و..

در حقیقت اگر میخواهید بدانید که آیا پروستات درمان قطعی دارد ؟ باید بدانید که پیشگیری خیلی بهتر هست ولی اگر به مشکل خوردید داروی گیاهی فران خیلی میتونه به شما در بهبود سلامتی شما کمک کننده باشد .

پیشگیری از سرطان پروستات

روش جراحی برای درمان سرطان پروستات

در روش جراحی برای درمان سرطان پروستات خود به چند روش انجام می شود. توجه داشته باشید روش جراحی قطعی نیست و عوارض خواص خودش را دارد.

روش جراحی برداشتن پروستات از طریق مجرای ادرار

روش برداشتن پروستات از طریق مجرای ادرار: در این روش از طریق آندوسکوپی از طریق الکتریکی پروستات به صورت حلقه برداشته می شود.

بافت پروستات برداشته می شود و تجزیه و تحلیل توسط پزشکان انجام می شود و در آخر کانتر مثانه در پایان عمل در محل قرار داده می شود و تا چند روز در آن محل باید نگهداری شود.

عوارض جانبی این روش عبارت اند از: بی اختیاری مقطعی ادرار، احتباس گذاری اداری، عفونت دستگاه ادراری، وجود خون در ادرار،  انزال رتروگراد بسیار مکرر در حدود ۷۵ در صد از موارد مشاهده شده است.

روش گشاد کردن مثانه پروستات برای درمان سرطان پروستات

روش جراحی برش دهانه پروستات روش بعدی درمان پروستات است. در این روش هم از طریق آندوسکوپی برای گشاد کردن مثانه استفاده می شود. آندوسکوپ مجهز به الکتریکی یا لیزری برای برش دهانه پروستات استفاده می شود. بعد از پایان این عمل جراحی هم کانتر مثانه به طور موقت باید وارد شود.

عوارض جانبی این روش جراحی هم کاملاً شبیه به روش قبلی است. با این تفاوت که انزال رتوگراد در کمتر از ۵ درصد موارد مشاهده شده است.

برای مشاوره و سفارش عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.

تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

درمان بزرگی پروستات با فرطب

روش جراحی برداشتن آدنوم برای درمان سرطان پروستات

در این روش آدنومکتومی پروستات است. آدنوم پروستات به دو روش عبور از مثانه یا برش مستقیم پرستات انجام می شود. در این روش چند سانتی متر از پوست برش داده می شود و بافت پروستات برداشته می شود. در این روش کانتر مثانه در حین عمل در محل قرار داده می شود و چند روز نگهداری می شود.

عوارض این نوع عمل جراحی کاملاً شبیه به حمل های دیگر است با این تفاوت که: انزال رتروگراد بسیار در ۷۵ در صد موارد مشاهده شده است و عفونت اسکار جراحی هم وجود دارد.

روش قرار دادن حلقه برای درمان سرطان پروستات

در این روش استندر کانالی از طریق مجاری ادرار در سطح پروستات قرار می گیرد. این کار برای تسهیل جریان ادرار است. این عمل زیاد پیچیده نیست و فقط دو نوع عوارض دارد اول عفونت دستگاه ادرار و انسداد مجاری ادراری که در صورت دوم باید استنت عوض شود.

روش درمان با دارو برای درمان سرطان پروستات

درمان دارویی خود به دو بخش تقسیم می شود استفاده از داروهای شیمیایی و گران قیمت که خود دارای عوارض جانبی است. دوم درمان خانگی و استفاده از طب سنتی و طبیعی که بسیار اثر بخش بوده است.

برای مشاوره و سفارش عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.

تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

 

در روش درمانی خانگی حمام کردن با آب گرم، حذف وعده های غذایی تند و حذف فعالیت های که بر پروستات فشار وارد می کند، گیاه گزنه، گیاه چای سبز، عصاره تخم کدو یا کدوی طبی، شیرین بیان، عصاره گرده چاودار و پرهیز به شدت الکل در درمان خانگی پروستات بسیار مؤثر هستند.

سوال مهم اینکه آیا داروی گیاهی و فرآورده های طبیعی برای بهبود و درمان این بیماری اثر گذار می باشد؟

معرفی موثر ترین داروی درمان پروستات

کارشناسان و محققان مجموعه سلامتی گیاهی فران با تحقیقات فراوان در طب سنتی و طبیعی، محصول گیاهی عصاره شش گیاه موثر در بهبود تورم و بزرگی پروستات را تولید کرده اند.

عصاره شش گیاه فران از بهترین و مؤثرترین گیاهان طب سنتی و طبیعی و فرمولاسیون خاص در لابراتوار شرکت نوشین شهد فرموله و تولید شده است.

مجموعه مواد مؤثره گیاهان موجود در عصاره فران باعث کاهش التهاب و اسپاسم پروستات و بهبود علائم ناشی از بزرگی خوش خیم پروستات و دفع ادرار می شود.

برای مشاوره و سفارش عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.

تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

توجه داشته باشید نتایج به دست آمده از مصرف ترکیب گیاهی فران اثر بخش و بسیار مؤثر در رفع تورم و بزرگی پروستات نشان داده شده است. تا کنون هیچ گونه اثرات جانبی از سوی مصرف کنندگان ترکیب گیاهی فران گزارش نشده است.

در ضمنی فروشگاه اینترنتی فرطب به عنوان فروشگاه محصولات سلامتی گیاهی فران است. فروشگاه اینترنتی فرطب تنها فروشنده عصاره شش گیاه فران مؤثر در بهبود بزرگی و تورم پروستات می باشد.

توجه داشته باشید هر بطری عصاره شش گیاه فران برای مصرف ۲۰ روزه است. این محصول به علت عدم استفاده از هر گونه مواد شیمیایی، افزودنی و نگهدارنده هیچ گونه عوارض جانبی ندارد و موجب بهبود تورم و بزرگی پروستات خواهد شد.

نتیجه گیری نهایی مقاله آیا پروستات درمان قطعی دارد

در پایان باید تأکید کنیم که پیشگیری بهتر از درمان است. نکته خیلی مهم در رابطه با این محصول گیاهی استفاده از آن برای پیشگیری حتی برای افرادی است که مشکلی ندارند.

حالا شما از چیزی که داخل این مقاله متوجه شدید بگید که آیا پروستات درمان قطعی دارد یا ندارد ؟

برای مشاوره و سفارش عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵ پیامک کنید.

تلفن پشتیبانی ۳۲۴۲۴۳۳۰ – ۰۴۴ | کارشناسان ما در ساعات اداری منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.