بهترین فیلم های کاجول بر اساس امتیاز IMDB به همراه خلاصه و معرفی آنها

0

کاجول بازیگر اهل هند است. او توانسته از یازده نامزدی خود در فستیوال جوایز فیلم فیر برنده شش جایزه از این فستیوال شود و بیشترین جایزهٔ نقش اول فیر را در کارنامهٔ خود به ثبت برساند. وی در فیلم های سینمایی داماد عاشق عروس را می برد، تو ، من و ما، من خان هستم ، داره یه اتفاقایی میوفته، گاهی خوش گاهی غم و تریبونگا ایفای نقش کرده است.

فیلم تریبونگا
Tribhanga

فیلم تریبونگا به کارگردانی رنوکا شاهانه در سال ۲۰۲۱ توسط کشور هند در ژانر خانوادگی ساخته شده است. تانوی آزمی در آن حضور دارد. زندگی سه زن از اواخر دهه ۱۹۸۰ تا به امروز ادامه دارد و ارزش خانواده را در زندگی روزمره تأکید می کند.

فیلم تریبونگا به کارگردانی رنوکا شاهانه در سال ۲۰۲۱ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر درام و خانوادگی می‌باشد. در این فیلم کاجول، تانوی عظمی، میتیلا پالکار، کونال روی کاپور، کانوالجیت سینگ و منو گوهیل به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم قهرمان تون پور
Toonpur Ka Super Hero

در پی بالا گرفتن اختلافات میان دوتون ها و تون آساها در سرزمین افسانه ای تون پور، آدیتیا ، تصمیم می گیرد برای برقراری صلح به دنیای انیمیشن ها سفر کند اما…

فیلم قهرمان تون پور به کارگردانی کریت خورانا در سال ۲۰۱۰ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر انیمیشن و اکشن می‌باشد. در این فیلم اجی دیوگن، کاجول، آمیا پاندیا، جیسوال چینکی و تانوجا سامرت به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم من، تو و ما
U Me Aur Hum

در فیلم من تو ما ،در اولین دیدار آجای و پیا، او عاشق پیا می شود. آن دو رابطه ای مستحکم را تشکیل داده و راه خود را در زندگی پیدا می کنند…

فیلم من، تو و ما به کارگردانی اجی دیوگن در سال ۲۰۰۸ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر درام و عاشقانه می‌باشد. در این فیلم اجی دیوگن، کاجول، سومیت راغوان، دیویا دوتا و ادیر بت به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم فنا
Fanaa

دختری کور به همراه گروهی که قرار است اجرایی حرفه ای انجام دهند راهی سفری با اتوبوس می شوند، دختر عاشق راهنمای سفر می شود که مردی زنباره است و…

فیلم فنا به کارگردانی کونال کوهلی در سال ۲۰۰۶ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر اکشن و درام می‌باشد. در این فیلم عامر خان، کاجول، ریشی کاپور، تابو، کایرن کر، لارا دوتا و شاینی آهوجا به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم گاهی خوشی گاهی غم
Kabhi Khushi Kabhie Gham…

روهان ریچاند پسر یک تاجرپولداربه نام یاش وردهن ریچاند و ناندینی است. وی برادری داشته که ۱۰سال پیش خانه را به دلیل نامعلومی ترک کرده ودیگربرنگشته. روهان از مادربزرگ هایش می خواهد که حقیقت را بگویند و ….

فیلم گاهی خوشی گاهی غم به کارگردانی کاران جوهر در سال ۲۰۰۱ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر درام و موزیکال می‌باشد. در این فیلم آمیتاب باچان، جایا باچان، شاهرخ خان، کاجول، هریتیک روشن، کارینا کاپور و فریدا جلال به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم فرار از عشق
Hote Hote Pyar Hogaya

پینکی و آلیاس بهم علاقه مند هستند و قصد دارند با یکدیگر ازدواج کنند. اما خانواده آنها مخالف هستند و از طرفی پدر پینکی قصد دارد یکی از همکارانش با دخترش ازدواج کند اما…

فیلم فرار از عشق به کارگردانی فیروز ایرانی در سال ۱۹۹۹ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر عاشقانه و اکشن می‌باشد. در این فیلم کاجول، آتل آگنیهوتری، جکی شروف، عایشه جولکا و آرونا ایرانی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم عشق من جای دیگری ست
Pyaar To Hona Hi Tha

سانجانا با عمویش در پاریس زندگی می کند و قرار است با راهول ازدواج کند. راهول میخواهد برای کار به هندوستان برود و سانجانا اصرار دارد که همراه او برود ولی به شدت از سفر با هواپیما می ترسد.

فیلم عشق من جای دیگری ست به کارگردانی آنیس بزمی در سال ۱۹۹۸ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر کمدی و درام می‌باشد. در این فیلم اجی دیوگن، کاجول، بیجی آناند، کشمیر شاه و تیکو تالسانیا به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم عشق
Ishq

در فیلم عشق ، هربنس رای و رانجیت رای دو تاجر ثروتمند هستند و از فقر و مردم فقیر بیزار هستند.بر حسب اتفاق پسر و دختر آن دو عاشق یک پسر مکانیک و دختری فقیر می شوند…

فیلم عشق به کارگردانی ایندرا کومار در سال ۱۹۹۷ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر اکشن و کمدی می‌باشد. در این فیلم عامر خان، اجی دیوگن، جوهی چاولا، کاجول و دالیپ تاهیل به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم راز پنهان
Gupt: The Hidden Truth

جوان خوشگذرانی به نام ساحل به دختری به نام ایشا علاقه مند است، در همین حال شخص دیگری به نام شیتل نیز به ساحل علاقه دارد. از طرف دیگر پدرخوانده ساحل بعد از مشاجره ای با او به قتل می رسد و ساحل به انجام این قتل متهم می شود…

فیلم راز پنهان به کارگردانی راجیو رای در سال ۱۹۹۷ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر اکشن و جنایی می‌باشد. در این فیلم بابی دیول، کاجول، مانیشا کویرالا، پرم چوپرا، رضا مراد و پارش راوال به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم همیشه
Hameshaa

راجا و یاش دوستان دوران کودکی و از نظر طبقه اجتماعی در دو سطح مختلف بودند. روزی دختری به نام رانی وارد زندگی آنها می شود که هردوی آنها به او دلبسته شده ولی رانی…

فیلم همیشه به کارگردانی سانجای گوپتا در سال ۱۹۹۷ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر اکشن و درام می‌باشد. در این فیلم سیف علی خان، کاجول، آدیتیا پانچولی، آرونا ایرانی، لاکسمیکانت برد و قادرخان به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم کاران و ارجون
karan arjun

کاران و آرجون در نقاط مختلفی ازکشور زندگی می کنند اما ایمان مادر آنها این دو را به منظور گرفتن انتقامشان، نزد هم می آورد…

فیلم کاران و ارجون به کارگردانی راکیش روشن در سال ۱۹۹۵ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر اکشن و درام می‌باشد. در این فیلم راکهی گلزار، سلمان خان، شاهرخ خان، آمریش پاری، کاجول و مامتا کلکارنی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم بیتابی
Bekhudi

رادیکا قرار است با ویکی که در کانادا زندگی میکند و مورد انتخاب پدر و مادرش است ازدواج کند در مسیر دیدار ویکی با روحی آشنا میشود و هردو به هم علاقه مند میشوند و این اتفاقا در سایه مخالفت شدید پدر و مادرش اتفاق می افتد و….

فیلم بیتابی به کارگردانی راهول راوایل در سال ۱۹۹۲ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر اکشن و جنایی می‌باشد. در این فیلم کمال سادانه، کاجول، آجی مانکوتیا، تانوجا سامرت، ویجایندرا گاتگه و راجندرانات مالهوترا به هنرمندی پرداخته‌اند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.