اپل از ده‌ها ایموجی جدید در iOS 11.1 رونمایی کرد

0

اپل اعلام کرد صدها ایموجی جدید در به‌روزرسانی iOS 11.1 در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.

ایموجی‌های جدید iOS 11.1 شامل چهره‌های خنده‌دار، انواع غذا و لباس‌های فصلی، حیوانات و موجودات اسطوره‌ای هستند. به علاوه، چندین ایموجی ویژه برای مناسبت‌های جهانی نیز دیده می‌شود. مثلا ایموجی «زن روسری‌دار»، «مرد با ریش»، «تغذیه شیر مادر» در سری جدید ایموجی‌های اپل اضافه شده‌اند.

برخی از این ایموجی‌ها در روز جهانی ایموجی پرده‌برداری شده بودند و اپل وعده کرده بود که به‌زودی آن‌ها را به سیستم‌عامل 11  iOS اضافه می‌کند.

اپل در اطلاعیه خود می‌گوید: «ایموجی‌های جدید طوری طراحی شده‌اند که جزئیات هر شکلک را آشکار کنند و بخشی از Unicode 10 بوده و با iOS 11.1 به طور کامل سازگاری دارند.»

نسخه بتای عمومی iOS 11.1 هفته آینده در دسترس خواهد بود ولی هنوز اپل درباره زمان انتشار رسمی این نسخه سیستم‌عامل iOS چیزی نگفته است. همین‌طور، نمی‌دانیم چه زمانی این ایموجی‌های جدید به macOS و watchOS افزوده می‌شوند.

در حالی شاهد افزوده شدن صدها ایموجی جدید به iOS 11.1 هستیم که با عرضه آیفون X موج جدیدی از ایموجی‌های متحرک به نام «انیموجی» نیز در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. انیموجی‌ها شکلک‌هایی هستند که براساس چهره و میمک صورت خود کاربر ساخته شده و به صورت انیمیشن و متحرک می‌توانند برای دیگران ارسال شوند.

 

نوشته‌های پیشنهادی

آگهی متنی در همه صفحات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.