بارسلونا قهرمان می‌شه!

2

اول : روزنامه شرق در صفحه پزشکی شماره دیروز خود ، مقاله‌ای از دکتر بابک زمانی با عنوان “دکتر رفتن هنر است” را منتشر کرده است. این نوشته واقعا به دلم نشست. به قسمتی از این مقاله توجه کنید:

“متاسفانه رضایت بیمار در سنجش کیفیت مداوا به هیچ وجه معیار مناسبى نیست. در بسیارى از موارد که خطاهاى فاحش پزشکى صورت گرفته است بیماران راضى هستند و در بسیارى از شکایات، پزشکان وظیفه خود را درست انجام داده اند. پزشکى که به هنگام تب و تشنج کودک، براى رضایت والدین مایع نخاع بچه را نمى گیرد مستوجب عقوبت است در حالى که والدین تا سال ها ممکن است دکترى را که «آب کمر» بچه را کشید و به زعم آنها بچه مبتلا به فلان بیمارى شد نفرین کنند! عقاید عمومى مردم همیشه عقاید درست و محترمى نیستند و پزشک خوب هم کسى است که با عقاید نادرست مبارزه کند نه اینکه تسلیم آنها بشود تا بیماران راضى باشند و او محبوب.”

دوم : محصول جدید گوگل ، یعنی google notebook چیز خوبی است ، هر چند اشکالاتی هم دارد. از همین امروز ، خیلی از صفحات وب جالب را وارد آن می‌کنم ، خیلی بهتر و ایمن‌تر از سیو کردن در هارد است ، بعد از نوشتن روزنوشت ، حتما چیزی درباره‌اش می‌نویسم.

سوم : بارسلونا قهرمان می‌شه ، خدا می‌دونه که حقشه! اصلا نمی‌توانم تصور قهرمانی آرسنال را بکنم.

چهارم : خدایا یک undo هم برای زندگی می‌گذاشتی ، برای تو که کاری نداشت. ببین چقدر راحت جلوی اشتباهم را در ورد با یک undo ناقابل گرفتم.

 
2 نظرات
  1. فرنگیس 2 می گوید

    امیدوارم آرسنال قهرمان بشه!!!!!

  2. احسان می گوید

    آقا تبریک میگم ! اینم از قهرمانی جام باشگاهها ، دیگه جامی تورنومنتی چیزی نبووووووود ؟؟؟؟؟؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.