moopz، سرویسی برای دیدن جالب‌ترین لینک‌های فرندفید

4

روز به روز بر تعداد کاربران فرندفید، اضافه می‌شود. بنابراین مانند دیگر سایت‌های محیوب همچون توییتر یا فیس‌بوک و مای‌اسپیس، باید از این به بعد شاهد سرویس‌هایی باشیم که با استفاده از API و اطلاعات سایت فرندفید، خدمات جانبی به کاربران آن بدهند. moopz، یکی از این همین سرویس‌هاست.

moopz.png

کاربران ایرانی فرندفید، می‌دانند که دنبال کردن مباحثات داغ فرندفید بسیار سرگرم‌کننده و در مواردی محدود!، مفید است. هر کاربر می‌تواند داغ‌ترین مباحثات فرندفید را در بازه‌های زمانی مختلف به آسانی با کلیک بر روی بهترین‌های فرندفید، ببیند.

moopz، سرویسی است که داغ‌ترین‌ لینک‌های فرندفید را به صورت خودکار جمع‌آوری می‌کند و این کار را به شیوه بسیار خوب و ابتکاری انجام می‌دهد.

تصور کنید که کاربران مختلف فرندفید به پست جالب وبلاگی به شیوه‌های مختلف در فرندفید، لینک بدهند. مثلا یکی ممکن است، مستقیما در خود فرندفید به مطلب لینک بدهد و دیگری ممکن است از دلیشس استفاده کند یا در توییتی به پست مورد نظر لینک بدهد، یک نفر هم ممکن است مطلب را در گوگل ریدر به استراک بگذارد و… moopz همه این لینک‌ها را در قالب یک «مکالمه» واحد مرتب می‌کند و به علاوه همه «لایک‌ها» و نظرات را جمع‌آوری می‌کند و در زیر لینک قرار می‌دهد.

moopz فقط مکالمات مربوط به لینک به صفحات وب را نشان می‌دهد و بنابراین مکالمات پرشور حول و حوش یک توییت را نشان نمی‌دهد!

moopz فقط مکالمات فعال را نشان می‌دهد.

– moopz، به صورت خودکار روی مطالب برچسب می‌گذارد.

– Moopz داغ‌ترین مکالمات فرندفید را در ۲۴ ساعت گذشته، به صورت یک فید ارائه می‌دهد.

– اگر با نام کاربری و remote key خودتان در فرندفید، وارد سایت Moopz شوید، می‌توانید برای مطالب کامنت بگذارید، این کامنت‌ها به فرندفید منتقل می‌شوند.

 
4 نظرات
 1. محفوظ می گوید

  دکتر جان سلام
  با اینکه هر از گاهی نوشته های شما را می خوانم و بسیاری از نوشته های شما را خیلی مفید می دانم ولی بدلیل اینکه نوع نوشته های انتخابی ام سلیقه ای هستند (عموما وب و وب۲) با شیوه فکری و اعتقاد شما چندان آشنا نیستم. ولی امروز یک سوال برایم پیش آمد و با جستجو در وبلاگ شما هم نتوانستم به نتیجه ای برسم. چرا وضع کتب آسمانی را در فضای مجازی بررسی نمی کنید؟ نه از قرآن در این وبلاگ چیزی دیدم نه از انجیل و …

 2. فرهاد می گوید

  در بلاگ نیوز لینک داده شد .

 3. leon می گوید

  متشکرم

  با اینکه مدتیست عضو friendfeed شدم ولی هنوز برام ملموس نیست!

 4. ahmad darozehi می گوید

  بسیار مطالب جالبی دارید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.