انتشار عکس‌هایی تازه از گوشی‌هایی که نوکیا در همایش امروز، قصد معرفی آنها را دارد

0

ساعاتی تا همایش امروز نوکیا باقی مانده است، ما به عنوان یک مصرف‌کننده امید داریم نوکیا هم بتواند در کنار اپل، سامسونگ، موتورلا، اچ‌تی‌سی، گوشی‌های مدرن جذابی را معرفی کند تا از با داغ شدن رقابت بین این شرکت‌های بزرگ، کیفیت تولید بالا برود و ما به عنوان مصرف‌کننده نهایی بتوانیم با بهای کمتر، از فناوری‌های پیشرفته‌تری استفاده کنیم.

در دنیای فناوری حفظ اطلاعات کار ساده‌ای نیست، در مورد نوکیا هم همین طور بوده است، طوری که از ما حالا می‌دانیم که نوکیا در این همایش چه گوشی‌ها معرفی خواهد کرد.

نوکیا در همایش امروز، دو گوشی معرفی می‌کند که پیش از این، از آنها با نام‌ها رمز Sea Ray و Sabre یاد می‌شد، حالا می‌دانیم که نام اصلی آنها لومیا ۸۰۰ و لومیا ۷۱۰ است.

لومیا ۸۰۰ قرار است که گوشی آخر مدل یا اصطلاحا high end جدید نوکیا باشد. همان طور که در تصویر مشخص است، طراحی این گوشی بسیار شبیه نوکیا N9 است.

البته انتظار نمی‌رود که لومیا ۸۰۰ یارای رقابت با گوشی‌های اندرویدی پیشرفته با پردازشگر دو هسته‌ای یا آی‌فون را داشته باشد. مثلا از دید عملکرد مرورگر این گوشی، از گوشی‌های مطرح بسیار عقب‌تر است. درست‌تر آن است که لومیا ۸۰۰ را با دیگر گوشی‌های ویندوزی مقایسه کرد.


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.