گوشی هوشمند بعدی شما ضدآب خواهد بود!

4

در این عکس یک دستگاه گوشی گلکسی اس II را می‌بینید که با بی‌رحمی در یک لیوان آب غوطه‌ور شده است. این گوشی این شرایط را تاب می‌آورد، البته به یاری فناوری جالب شرکت HzO.

این شرکت فناوری جالبی دارد که در آن موارد نانوی ضدآب به صورت گاز درآورده می‌شوند و به صورت یک لایه کل سطح گوشی را در مقابل مایعات محافظت می‌کنند.

شرکت HzO امید دارد که بتواند فناوری‌اش را به گوشی‌سازهای بزرگ بفروشد. به این ترتیب شاید وقتی گوشی هوشمد بعدی شما خیس شد، دیگر نیازی نباشد با نگرانی خشکش کنید یا احیانا از ترفند عجیب و غریب جذب آب گوشی با برنج پناه ببرید!

اما HzO با آن نام جالبش، تنها شرکتی نیست که در این راه قدم برمی‌دارد، شرکت Liquipel هم دقیقا به دنبال کار مشابهی است، در حال حاضر دارندگان گوشی می‌توانند با پرداخت 59 دلار، گوشی را به این شرکت تحویل بدهند و بعد از یکی دو روز گوشی ضدآب تحویل بگیرند. اما اگر کارها درست پیش برود و اپل و گوشی‌سازهای بزرگ دیگر فناوری Liquipel یا HzO را بخرند، یا حتی اگر این فناوری بتواند در مورد لپ‌تاپ‌ها و گجت‌های دیگر هم استفاده شود، کلی از نگرانی‌ها ما برطرف می‌شود و می‌توانیم با خیال راحت کنار لپ‌تاپ‌هایمان چای بنوشیم یا گوشی در دست، زیر باران برویم!

بد نیست به این سری از ویدئوها نگاهی بیندازید.

منبع: + و +

نوشته‌های پیشنهادی

آگهی متنی در همه صفحات
4 نظرات
 1. هومن می گوید

  خیلی فوق العادس !

 2. morteza می گوید

  aaaaaa! ajab chiziiiii sherkata june jadeshun bern in fanavario bekharan! age beshe chiii misheee…

 3. نیما می گوید

  خوبه دیگه
  همش تغییرات نرم افزاری؟!!!
  یه خورده به سمت تغییرات سخت افزاری بریم

 4. کیوان می گوید

  عالییی بود!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.