و اکنون با آفتاب گونه‌ای آنان را اینگونه دل فریفته بودند!

5

این روزها فرصت کمی برای وب‌گردی داشتم، اما عصر که خیلی سریع نیم ساعتی خبرها و سایت‌ها را مرور می‌کردم، چشمم برخورد به این عکس تأمل‌برانگیز:

1-18-2014 11-32-46 PM

این عکس، دو روز پیش در میدان تیانانمن پکن گرفته شده است، دیگر دود و آلودگی هوا به حدی رسیده است که شهروندان برای دیدن خورشید، ناچارند دل خوش کنند به این LEDهای عظیم که در آنها منظره طلوع آفتاب به صورت پیوسته نمایش داده می‌شود.

راستی ما داریم کجا می‌رویم و تا کی می‌توانیم به بر هم زدن توازن اکوسیستم سیاره بی‌نظیرمان ادامه دهیم؟

ای کاش می‌شد لحظه‌ای به این مردم بی‌شمار خورشیدشان را نشان داد! ای کاش …

 
5 نظرات
 1. Minu می گوید

  ای کاش…

 2. نیما می گوید

  چقدر تلخ

 3. فرشاد می گوید

  از شب هنوز مانده دو دانگی…

 4. faravahar homayoun ir می گوید

  آقای دکتر من دیگر تاسف خوردن را کنار گذاشته ام بقول انشتین حماقت بشر را پایانی نیست و اندازه ان از تمامی کهکشانهای عالم بیشتر است .
  بنظر من حیات هوشمند این زیست کره نه تنها در این کره بلکه در کهکشان ما دارای یک تعادل و همبستگی می باشد . و ما انسانها نه تنها تعادل را در این سیاره داریم بهم می زنیم بلکه در محیط اطراف خود نیز اختلال ایجاد کرده ایم حیات برای ادامه و بقا هر چه بهتر در این سیاره تا بحال ۵ بار تقریبا نابود شده و هر بار یک نوع و گونه کاملتر جایگزینش شده است و ما فعلا اخرین گونه بعد از دایناسور ها هستیم و بنظر من اگر بخواهیم این گونه تعادل حیات را در این سیاره بهم بریزیم شاید شاهد از بین رفتن گونه خود باشیم و نوع دیگری جایگزین ما شود .

 5. آذين می گوید

  این خبر تکذیب شده و درست نمیباشد…اینجارو مطالعه بفرمایید لطفا
  http://www.hngn.com/articles/22488/20140121/china-smog-update-fake-news-piece-surfaces-on-tiananmen-squares-sunset-displaying-led-screens.htm

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.