معرفی کتاب: از رژیم غذایی لاغری کاری ساخته نیست!

10

آیا میدانید چند نفر با رژیم غذایی لاغری به وزن دلخواهشان می رسند؟ از هر ۲۰۰ نفر یک نفر.مزیان شکست و ناکامی در برنامه های رژیم لاغری ۹۹.۵ درصد است. به گزارش واشنگتن پست از هر ۲۰۰ نفری که رژیم غذایی لاغری می گیرند، ۱۰ نفر از آنها می توانند وزن کم کنند و از این ۱۰ نفر فقط یک نفر می تواند در وزن دلخواه خود باقی بماند. به عبارت دیگر، از هر ۲۰۰ نفر که رژیم لاغری می‌گیرند فقط یک نفر می تواند لاغر باقی بماند.

برای همه ما تنها راه لاغری و رسیدن به وزن ایده‌آل روی آوردن به نخوردن و فعالیت بدنی زیاد است، اما نویسنده کتاب «از رژیم غذایی لاغری کاری ساخته نیست» عقیده دارد، رژیم‌های لاغری تنها یک نگرش منفی را در ما تقویت می‌کنند و هیچ‌گاه نمی‌توانند به کاهش وزن و لاغر شدن کمک خاصی بکنند؛ او می‌گوید وزن هر کس به موقعیت و روحیه او بستگی دارد به همین دلیل نمی‌توان برای لاغر شدن همه افراد یک نسخه پیچید، بنابراین هر کس باید راه خود را پیدا کند. کتاب تا حدودی به سبک کتاب‌های موفقیت نوشته شده و با آوردن مثال‌ها و تمرین‌های مختلف به افراد کمک میکند تا به درک بهتری از خود برسند و با توجه به همین شناخت راه دستیابی به هدف یعنی لاغر شدن و لاغر ماندن را پیدا کنند.

7-30-2014 9-12-51 AM

کتاب در فروش جهانی موفقیت خوبی بدست آورده و به نقل از نیویورک تایمز بیش از ۶۰۰ هزار نسخه آن به فروش رسیده است. شعار نویسنده این است که بدون رژیم لاغری به طور طبیعی لاغر شوید ولاغر بمانید.

کتاب در واقع متن پیاده شده همایش «از رژیم غذایی لاغری کاری ساخته نیست» است که در نقاط مختلف دنیا اجرا شده و نویسنده در آنها راز سلامتی و تناسب وزن افراد را به ایشان آموزش داده و دستورالعمل‌های مناسب شان را برایشان تجویز کرده است.

خود نویسنده می‌گوید کتاب را طوری طراحی کرده است که تجربه سمینار را بازآفرینی کند و شما را قدم به قدم تا رسیدن به وزن دلخواه خود یاری دهد، نویسنده می‌گوید: این یک کتاب تمرین شخصی است، این سمیناری خصوصی است که فقط شما در آن حضور دارید، تمرین‌های هر فصل فقط برای شخص شماست، مگر آنکه بخواهید تصمیم دیگری بگیرید. به این ترتیب متوجه می‌شوید که اصولا چرا چاق شده‌اید، چه عاملی باعث می‌شود نتوانید وزن کم کنید و چه کار کنید که یکبار و برای همیشه لاغر شوید؛ کسی که این کتاب را می‌خواند نکات مخصوص به خود را پیدا می‌کند آنچه شما پی می‌برید به خود شما مربوط است. دانش و اطلاعات این کتاب وزن شما را کم نمی‌کند اما متوجه می‌شوید چرا چاق هستید و چرا چاقی کم نمی‌شود.

7-30-2014 9-09-38 AM

این کتاب قرار است به شما بگوید که ۴ کار را انجام دهید:
– کشف کنید که چگونه و به چه دلیل یا دلایلی نتوانسته‌اید وزن کم کنید و روی وزن کم باقی بمانید.
– روشی را یاد بگیرید که بدون استفاده از رژیم غذایی وزن کم کنید.
– با خود رابطه‌ای جدید برقرار کنید تصویر ذهنی جدیدی بسازید که بتوانید به یک فرد لاغر تبدیل بشوید.
– به اضافه وزن یکبار و برای همیشه پایان بدهید.

نسخه دیجیتال این کتاب را می‌توانید با قیمت ۲۸۰۰ تومان از سایت فیدیبو بخرید.

   
10 نظرات
 1. علی می گوید

  با سلام
  تورو خدا اینقدر سایت فیدیبو رو تبلیغ نکنید.وقتی کتابی که چاپ کاغذی اون کمتر از نسخه دیجیتالشه.جالب اینجاس برای توجیهش هم تو سایت می زنه چاپ دوم یا پنجمه.چاپ اول یا دهم تو نسخه دیجیتال یعنی چه؟مردم رو چی فرض کرده؟

 2. حسین می گوید

  آقا این فیدیبو که نسخه اندرویدش برای من ریپ میزنه ۱ ماه پیش گفتن دو هفته دیگه درست میشه

 3. اسفندیار می گوید

  جناب دکتر خواهش میکنم درباره چاق شدن هم راهکار بنویسید، من یه پسر لاغر هستم چیکار کنم؟
  همه جا فقط از لاغر شد میگن، خب یه کم هم از چاق شدن بنویسید، ما هم ادم هستیم..

  1. شادی حامدی می گوید

   به نظرم همین کتاب را بخوانید. در این کتاب شرح داده که اتفاقاً رژیم‌های لاغری بهترین راه برای چاق‌شدن هستند و توضیح داده که چرا و چگونه.

 4. امیررضا می گوید

  این الان رپورتاژ آگهی هست یا شما خودتون کتاب را خوانده اید و دارید به ما توصیه می‌کنید ?

 5. mina می گوید

  تنها امید هم ناامید شد … باید رفت دنبال این کتاب و تغییر رویه
  واقعا نمی دونم کدومش سخت تره عذاب نخوردن یا عذاب لاغر نشدن … یکی درناک تر از دیگری
  ممنون از معرفی این کتاب . باید دنبال ناشناخته های خودمون باشیم .

 6. زیتونی می گوید

  مرسی عالی بود من این کتاب رو گرفتم و خواندم و بسیار لذت بردم

  1. حسین می گوید

   ایول
   تو به هدف اصلی زندگی که همون لذت بردنه رسیدی
   بقیه چیزها، لاغر شدن و اینها حاشیه اس

 7. شادی حامدی می گوید

  کتاب بسیار جالبی بود دکتر جان. من همون روز خریدمش و همون روز همه‌ش را خواندم! البته درواقع جرزنی کردم. چون کتاب یه سری تمرین داره که باید براشون وقت گذاشت ولی من چون چاق نیستم و فقط دوست داشتم بدونم حرف آخر کتاب چیه و منظورش چیه، بدون جواب‌دادن به تمریناتش، فقط خواندمش. نکته‌ای که مطرح کرده به نظرم بسیار درست و منطقی است و هرکسی می‌تواند آن را رعایت کند. ممنون بابت معرفی‌اش

 8. آتوسا می گوید

  من نسخه انگلیسی کتاب رو خونده بودم قبلا و اجراش کردم. جواب داده تا حدودی فقط نیاز به استمرار داره. البته من چاق نبودم ولی مصرف غذام فوق العاده بالا بود و دلیلش رو از طریق این کتاب پیدا کردم! به نظر من کسی که از لحاظ روانی مستعد چاقی باشه و با کلی رژیم تغییری رو احساس نمی کنه مسلما به این کتاب نیاز داره.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.