سایتی برای دیدن عکس‌های زیبای هوایی

4

سایت‌های اشتراک عکس زیادی در اینترنت وجود دارند، اما سایت درونستگرام بر وزن «اینستاگرام»، می‌خواهد یک سایت تخصصی برای اشتراک عکس‌های هوایی به خصوص آن عکس‌هایی باشد که با استفاده از هواپیماهای کوچک بی‌سرنشین گرفته می‌شوند.

البته در ایران کمتر کسی است که این هواپیماهای را به همراه دوربین مناسب روی آنها در اختیار داشته باشد و چنان که افتد و دانی، داشتن چنین تجهیزاتی مسلما خالی از دردسر نیست. اما همه بارها شده که وقتی به کوه‌های مشرف به شهرها رفته‌ایم مناظر زییایی دیده‌ایم، دست‌کم می‌توانیم این عکس‌ها را به اشتراک بگذاریم.

7-23-2014 9-52-45 AM

7-23-2014 9-52-36 AM

7-23-2014 9-52-55 AM


و البته چیزی که در بار نسخت مرور این سایت به نظرم رسید این بود که ای کاش از هواپیماهای بی‌سرنشین نظامی هم فقط برای ثبت زیبایی‌های کره خاکی‌مان استفاده می‌شد و نه برای جاسوسی و کشتن و منهدم کردن.

گاهی که اخبار مربوط به مرگ کودکان در حملات هواپیماهای بی‌سرنشین را می‌خوانم، رؤیاپرداز می‌شوم و با خودم فکر می‌کنم که چه می‌شد اگر این هواپیماها به جای بمب، کتاب‌های مصور برای کودکان به روی زمین می‌ریختند.

در این صورت شاید به جای پاشیدن تخم انتقام و کینه، دنیایی دیگر را شاهد بودیم.

خب، هدف از این پست تنها معرفی همان سایت dronestagram بود، پس تا از موضوع منحرف نشده‌ام و وارد رؤیاهای بیشتر نشده‌ام، پست را به پایان می‌رسانم.

 
4 نظرات
 1. mina می گوید

  ممنون دکتر
  پست جالبی بود که با رویاهاتون شیرینش کرده بودین این آرزوی هر انسان فرهیخته ای است .. برای تحقق رویاهاتون دعا می کنیم

 2. سعید می گوید

  مطمئنا عکس هایی خوبی خواهند بود عکس های که از ارتفاع گرفته میشه …!!! البته همونطور که شما فرمودید شاید هزینه و ابزار تهیه این عکس ها نباشه ؛ اما چند روز پیش اتفاقی عکس هایی که با تله کابین نمک آبرود و یا تله کابین رامسر تهیه شده بود رو می دیدم که تصاویر فوق العاده ایی بودن که شما هم می تونین توی گوگل سرچ کنین و اگر امکانش بود یه پست هم در مورد تله کابین های موجود در کشور می زدید فکر کنم جالب بود …

 3. نام می گوید

  اگر این هواپیماها به جای بمب، کتاب‌های مصور برای کودکان به روی زمین می‌ریختند.

  باید منتظر انقلاب مهدی (عج) بود دکتر جان و اینکه رویا های شما چقدر زیباست ولی برخی در رویای بمبی با قدرت تخریب بیشتر اند 🙁

 4. نیما می گوید

  چه سایت جالبی
  آرزوی داشتن یه همچین هواپیمایی دارم
  از نزدیک هم دیدمش
  مراسمی که در ساری بود شهرداری چند تا رو پرواز داده بود و فیلم می گرفت
  میشه با اون به هرکجا که می خواهی دلت رو پرواز بدی
  سرک بکشی به جایی که عقاب می پره کبوتر میره
  آزادی میره
  دلت رو پر بدی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.