شش اپلیکیشن خوب برای کاربران iOS

3

هرروز اپلیکیشن‌ های زیادی روانه بازارهای فروش اپلیکیشن می‌شوند، اما تعداد کمی از آن‌ها مورد توجه قرار می‌گیرند. بعد از انتشار مقاله « یک سبد اپلیکیشن اندرویدی از بهترین‌های سال ۲۰۱۴» و استقبال قابل‌توجه همراهان‌ یک پزشک، شایسته نبود که طرفداران و کاربران iOS را فراموش کنیم. گرچه من خودم شخصاً هیچ‌وقت با این پلتفرم و مسائل حاشیه آن ارتباطی برقرار نکردم! ولی این دلیل نمی‌شود که از اپلیکیشن‌های قدرتمند و کاربردی که تحت این پلتفرم تولید و منتشرشده‌اند عبور کنیم.

اما قبل از آن‌یک پیشنهاد، همه ما حتماً تجربه‌های یکتایی را در کار با اپلیکیشن های خاص داشته‌ایم، چه‌بهتر که این تجربه را با سایرین نیز به اشتراک بگذاریم، پس اگر شما هم اپلیکیشنی را مناسب معرفی به سایرین می‌بینید می‌توانید در بخش نظرات همین صفحه آن را معرفی کنید. اسم این کار رو هم شاید بشود گذاشت نوشتن یک مقاله تعاملی خوب!


 Cirqle

cirqle

Cirqle، محلی برای ثبت خاطرات و لحظات به‌یادماندنی است. این برنامه در به اشتراک‌گذاری آن‌ها در قالب فیلم و عکس و همچنین انتشار آن‌ها در گروه‌های عمومی و خصوصی به شما کمک می‌کند. این اپلیکیشن تجربه جدیدی از به اشتراک‌گذاری محتوای تصویری را به شما ارائه خواهد کرد.

دانلود از iTunes

 Pipes

pipes

خبرهای موردعلاقه خود را دنبال کنید. می‌توانید خبرهای حوزه فناوری، کسب‌وکار، ورزش و … را با استفاده از این اپلیکیشن همواره پیگیری کنید.

دانلود از iTunes

Strings

strings

به گفته تولیدکنندگان این برنامه، Strings سعی کرده تا نگاه جدید به پیام‌رسانی داشته باشد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که نظر خود من را هم جلب کرد این است که اطلاعاتی که با دیگران به اشتراک می‌گذارید به‌هیچ‌عنوان تا قبل از تأیید شما قابل دانلود یا به اشتراک‌گذاری نیستند و حتی جالب‌تر اینکه اگر دوستان شما از صفحه‌ای که مربوط به شما است اسکرین شات بگیرند نرم‌افزار متوجه می‌شود حساب کاربری آن‌ها را معلق می‌کند.

دانلود از iTunes

  Coach.me

 coachme

اپلیکیشن های مربوط به تندرستی و سلامتی همواره موردتوجه بوده‌اند و محصولات بسیار ارزنده‌ای هم در این خصوص تولیدشده است. این برنامه نه‌تنها در بخش سلامتی، بلکه در حوزه سبک زندگی نیز حرف‌های زیادی برای شما دارد.

دانلود از iTunes /دانلود از Google Play / دانلود فایل apk

  Moment

moment

روزانه چه مقدار از iPhone یا iPad خود استفاده می‌کنید؟پاسخ را در این برنامه خواهید یافت. علاوه بر آن می‌توانید محدودیت‌هایی را نیز معین کنید تا اگر آن‌ها را در نظر نگرفتید برنامه به شما پیام دهد.

دانلود از iTunes

  Fused

fused1

تصاویر و فیلم‌هایی که می‌گیرید را باهم ترکیب کنید. نتیجه قطعاً لذا بخش خواهد بود. به شرطی که از Fused  استفاده کنید.

دانلود از iTunes

منبع +

 
3 نظرات
  1. negar می گوید

    مرسی عالیه

  2. رضا.م می گوید

    ممنون بسیار عالی امیدوارم در تمامی موارد موسیقی ، بازی ، اپ های فارسی کاربردی و غیری هم اپ معرفی کنید

  3. وحید می گوید

    عالی بود. سپاسگذارم از شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.