اپلیکیشن گیفی صفحه‌کلید جست‌وجو و ابزار استیکرسازی برای کاربران iOS 12 منتشر کرد

0

به‌روزرسانی جدیدی از نسخه iOS اپلیکیشن Giphy با یک صفحه‌کلید جدید و ابزار استیکرساز منتشر شد.

از امروز، کاربران گیفی می‌توانند صفحه‌کلید متنی جدیدی به دستگاه‌های iOS خود اضافه کنند تا راحت‌تر و سریع‌تر گیف‌های ساخته شده را جست‌وجو و به اشتراک بگذارند.

وقتی آخرین نسخه اپلیکیشن گیفی را دانلود و نصب کنید یا به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنید؛ یک آیکون کره در پایین صفحه اصلی سمت چپ مشاهده می‌شود که به شما اجازه می‌دهد زبان گیفی را تغییر دهید و شروع به جست‌وجو برای گیف‌های دلخواه خود کنید.

جست‌وجو با این صفحه‌کلید مشابه جست‌وجو در وب است و باعث می‌شود کاربران سریع‌تر به گیف‌ها و استیکرهای مورد نظر روی آیفون و آیپد دسترسی پیدا کنند.

ساخت استیکر متحرک سفارشی

افزون بر این، کاربران آیفون ۱۰ و بالاتر می‌توانند توسط دوربین و فناوری TrueDepth اپل، استیکرهای گیف متحرک اختصاصی برای خودشان ساخته و با دیگران به اشتراک بگذارند. همین‌طور، می‌توانند این گیف‌ها و استیکرهای را به عنوان علاقه‌مندی خود ذخیره و توسط ابزارهای دیگر، کپشن‌ها، ویدیوها و محتواهای دیگر اضافه کنند.

برای استفاده از ابزار جدید Sticker Maker کافی است اپلیکیشن گیفی را باز کرده و روی گزینه add GIF ضربه زده و بعد Sticker را انتخاب کنید تا رکورد ویدیو شما شروع شود.

این قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدید با خرید شرکت Tapslash توسط گیفی در ابتدای امسال به دست آمدند. صفحه‌کلید جدید گیفی حاصل تیم توسعه همین استارتاپ است.

این قابلیت و به‌روزرسانی تنها برای دستگاه‌های مجهز به iOS 12 قابل دسترسی است.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.