با باشگاه وردپرس، در زمینه وردپرس خودکفا شوید!

اعتقاد شخصی من این است که آدم باید مهارت‌های حداقل مقدماتی در حوزه‌هایی که به نحوی به زندگی‌اش مرتبط می‌شود داشته باشد. در این راستا بد نیست، آدم کمی تعمیر وسایل خانگی یا مونتاژ قطعات کیس کامپیوتر بداند، کاربر کامپیوتر خوبی باشد، از عهده رنگ‌آمیزی یا تعمیر وسایل چوبی در حد مقدماتی بربیاید.

این خودکفایی نسبی به آدم خیلی کمک می‌کند و باعث صرفه‌جویی اقتصادی، استقلال، اعتماد به نفش و تنظیم مناسب وقت می‌شود.

در دنیای اینترنت، یکی از ساده‌ترین و همه‌گیرترین سیستم‌های انتشار محتوا وردپرس است. اما به محض اینکه کسی شروع به کار با این سیستم می‌کند، با این مشکل مواجه می‌شود که چطور می‌تواند بهترین و تأثیرگذارترین قالب یا پوسته وردپرس را داشته باشد.

می‌شود از قالب‌های آماده استفاده کرد یا سفارش طراحی داد، اما راست‌اش را بخواهید تا خودتان چیزهایی از طراحی ندانید، همیشه یک جاری کارتان لنگ می‌زند، مثلا از عهده تغییرات جزئی برنمی‌آیید.

اما چطور می‌شود در مورد طراحی مطلب آموخت؟ آیا اصلا این کار ساده است و از عهده هر کسی برمی‌آید.

خوشبختانه اطلاع پیدا کردم که مدتی است که سایت باشگاه وردپرس، گام‌های خوبی در زمینه آموزش طراجی وب‌سایت و ودرپرس برداشته است و دوره‌های آموزشی خوبی را در این زمینه، شروع کرده است.

بنابراین اگر می‌خواهید در زمینه html، css، تبدیل قالب html به ودرپرس و طراحی قالب وردپرس، دانش خوبی کسب کنید، پیشنهاد می‌کنم، حتما سایت باشگاه وردپرس را ببینید.

9-29-2015 10-01-39 PM

سایت، محصولات آموزشی خوبی دارد که می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید. اگر عزم و اراده خوبی داشته باشید با صرف یکی دو ساعت در روز، شما هم می‌توانید به یک طراح سایت مبدل شوید یا دست‌کم گلیم خودتان را از آب بیرون بکشید و سایت خود و دوستانتان را سر و سامان بدهید.

این سایت، یک محصول منحصر به فرد دارد که یک ماهنامه تخصصی در زمینه وردپرس است و شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه، آن را دانلود کنید.

9-29-2015 9-58-10 PM

اگر علاقه‌مند شده‌اید، پیشنهاد می‌کنم صفحه اینستاگرام باشگاه وردپرس را دنبال کنید.

و در انتها برای آن دسته دوستانی که هنوز در شک و تردید هستند و کار طراحی (دست کم در سطح مقدماتی را)، کاری توان‌فرسا و دشوار در حد برنامه‌نویسی‌های پیشرفته می‌دانند، توصیه می‌کنم به یک فیلم ۲۸ دقیقه‌ای در زمینه تبدیل قالب html به وردپرس توجه کنند.

9-29-2015 10-00-50 PM

نظرات

  1. سلام حدود ۶ یا سال پیش وبلاگی برای خودم زدم دقیقا” طبق فرمایش شما .گفتم ارام ارام دریکی دو سال راه بافتم چشمتان روز بد نبیند عصر فردایش خواستم چیزی بنویسم دیدم فیلتره .شروع کردیم ف ل ت ر شناسی و….هنوز هم فیلتره. ولی ممنون دانلود کنم حداقل چهارتا اصطلاح یاد بگیرم

  2. یک پزشک هم صاحب یه قالب درست و حسابی در حد خودش نشد! اگه براتون مقدوره از شرکت صبا ایده درخواست طراحی قالب کنید، شرکتی که صاحب آپارات و کلوب و … هست طراحان بسیار چیره دستی دارن. اگه برای ۱پزشک درخواست بدید احتمالا قبول می کنن. رابط کاربری خیلی مهمه

  3. در ۲ سال گذشته این سیستم مدیریت محتوا توانسته است از بسیاری از رقبا پیشی بگیرد و این به خاطر یوزرفرندلی بودن آن است.

  4. سایت خوبیه . فکر کنم مدیران اش همون اعضای وردپرس پارسی باشن.

  5. سپاس از معرفی این وب سایت عالی در زمینه بزرگ وردپرس

  6. عوامل و خود سایت ، همکار خوبی در زمینه وردپرس هستند . پرتلاش و خلاق

  7. سایت خوبی هست مخصوصا مقالاتش

  8. فیلم های آموزشی خوبی داره .ممنون

  9. ممنون بابت معرفی این سایت عالی در زمینه وردپرس

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.