به زودی خواهید توانست در توییتر نظرسنجی درج کنید

یکی از مشکلاتی که با توییتر داشتیم این بود که وقتی سؤالی می‌پرسیدیم و از مخاطبان خود در مورد چیزی می‌خواستیم نظرسنجی کنیم، دنبال‌کنندگان ما راه آسان و سرراستی برای واکنش نداشتند. آنها مجبور بودند یا کامنت بگذارند یا اینکه اگر نوشته مورد پسند و تأییدشان بود آن را ری‌توییت یا فیو کنند.

اما حالا توییتر خبر داده است که به زودی امکان درج نظرسنجی را خواهد داد.

مهلت شرکت در هر نظرسنجی ۲۴ ساعت است و فعلا نظرسنجی‌ها تنها دوگزینه‌ای خواهند بود. بعد از ۲۴ ساعت هم کاربران شرکت‌کننده از طریق یک آگاه‌رسانی یا push notification متوجه نتیجه نظرسنجی خواهند شد.

شرکت‌ در نظرسنجی‌ها به صورت ناشناس خواهد بود و به این ترتیب کاربران بدون دغدغه می‌توانند در مورد مسائل حساس احتمالی مطرح‌شده هم نظر بدهند.

10-23-2015 9-01-15 AM

تا چند روز دیگر این ویژگی در نسخه وبی، اندروید و iOS توییتر گنجانده خواهد شد.

توییتر در طی سال‌های فعالیت خود، سعی کرده است که به جز ارتقاهای کوچک، همان سرویس ساده و آسان باقی بماند. اما باید دید که با هجوم اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی، عمین راهبرد توییتر همچنان کارا خواهد ماند یا اینکه توییتر از این به بعد، هر چند وقت یک بار مجبور به ارتقاهای کاربرپسندتری خواهد شد.

منبع

نظرات

  1. فیسبوک هم در ابتدا گزینه ی نظر سنجی داشت ولی بعد از یه مدتی بدون دلیل و توضیح این گزینه برداشته شد.شاید به علت همه گیر شدن فیسبوک قصد و غرض سیاسی پشتش بود.حالا ببینیم برای تویتر چیجوری پیش میره.

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.