خبر خوب برای عاشقان اینستاگرام: به زودی خواهید توانست با استفاده از وب اپ اینستاگرام، با کامپیوتر خودتان هم مطلب و عکس و ویدئو در اینستاگرام پست کنید

0

یک زمانی نسخه وبی اینستاگرام چندان چنگی به دل نمی‌زد. اما هر چقدر که گذشت اینستاگرام نسخه وبی اینستاگرام را بهتر و شبیه‌تر به نسخه اپلیکیشن کرد. یعنی کاربران می‌توانند مطالب و کامنت‌ها را تقریبا با همان سهولت اپلیکیشن ببینند و لایک کنند و حتی پیام‌هایشان را چک کنند و به آنها پاسخ بدهند.

اما در این میان یک چیز تا حالا هیچگاه ممکن نشده بود، اینکه شما بتوانید با مرورگر وب کامپیوتر خودتان عکس و ویدئو آپلود کنید، برایشان کپشن بنویسید و کلا همان امکانات ارسال پست در اپلیکیشن اینستاگرام را در نسخه وب اپ داشته باشید.

البته ترفندهایی برای ارسال مستقیم مطلب از کامپیوتر به اینستاگرام بوده، اما اگر بتوانیم تر و تمیز با همان وب اپ، مطلب ارسال کنیم، خیلی محشر می‌شود.

تصورش را بکنید که خیلی وقت‌ها ما سوژه‌هایی برای ارسال داریم، اما به سبب روند پرزحمت ارسال مطلب به گوشی و تبلت و بعد پست کردنشان، از آنها صرف‌نظر می‌کنیم.

این روند به زودی تغییر پیدا خواهد کرد:

آن طور که الساندرو پالوزی که یک توسعه‌دهنده و تحلیل‌گر اپلیکیشن است، گفته، در نسخه به‌رورسانی‌شده اینستاگرام می‌توانید عکس و مطلب را با کامپیوتر دستکتاپ خود ارسال کنید.

امکاناتی مانند برش یا کراپ کردن عکس‌ها و فیلترگذاری برای آنها را هم مثل اپلیکیشن خواهید داشت.

الساندرو حتی اسکرین شات‌هایی از نسخه جدید را برای اثبات درستی گفته خودش، پست کرده است.

این خبر خوبی برای همه ماست. یک طورهایی برای تولیدکنندگان مختوا و آنهایی که پیج‌های خبری دارند، کارها این طور با سهولت بیشتری انجام می‌شوند. تصور کنید که شما با کامپیوتر خودتان بتوانید اسکرین‌شات بفرستید یا عکس‌های ویرایش‌شده با برنامه‌های پی سی را ارسال کنید و یا اینکه با استفاده از کیبوردهای پی سی، با سرعت و دقت خیلی بیشتر کپشن‌نویسی کنید.

اما در این میان یک چیز برای ما توجیه نشده:

اینکه چرا اینستاگرام اصلا کاربران آی‌پد را در نظر نمی‌گیرد و همیشه یک جوری برای توسعه نسخه مخصوص آی‌پد بهانه جور می‌کند! آیا کاربران آی‌پد به نسخه وب اپ اینستاگرام رو خواهند آورد؟!

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.