با ویژگی Enhance اسپاتیفای به زودی خواهید توانست فهرست موسیقی‌های خود را آسان و هوشمند ارتقا بدهید

0

کاربرانی که از اسپاتیفای استفاده می‌کنند، روحیه‌ها و نوع کاربری متفاوتی با هم دارند. برخی از آنها خیلی با نظم و حتی با تحقیق، فهرست‌های پخش موسیقی یا پلی لیست‌های خود را درست می‌کنند تا مناسب شرایط متفاوت پخش آنها مثلا مهمانی، سفر جاده‌ای، مطالعه، ریلیکسشن، شادی یا غم باشد. برخی‌ها هم کلا نظم و ترتیبی ندارند و یک سری پلی لیست دارند که در آن هر چه دم دست بوده، ریخته‌اند!

اما خبر خوب برای کاربران دسته نخست این است که به زودی اسپاتیفای به آنها کمک خواهد کرد که پلی لیست‌های خود ار ارتقا بدهند و قطعاتی متناسب با هر یک، به آنها ضاافه کنند.

از ماه بعد کاربران پولی اندروید و iOS خواهند توانست از ویژگی Enhance استفاده کنند.

آنها کافی است که در هر پلی لیست روی دکمه Enhance تپ کنند. بعد این کار برای هر پلی لیست، حداکثر ۳۰ قطعه موسیقی مرتبط پیشنهاد خواهد شد. هر پیشنهاد بعد دو ترک موسیقی ارائه خواهد شد و کاربر در صورت تمایل می‌تواند آنها را به پلی لیست خود اضافه کند تا برای همیشه به آن اضافه شوند.

کاربران وسواسی باید مطمئن باشند که بدون تایید آنها چیزی اضافه نخواهد شد و از لپی لیست آنها چیزی کم و کسر نخواهد شد.

چند روز پیش هم اسپاتفای در اقدامی دیگر ویژگی Blend را معرفی کرده بود که در ان دو کاربر می‌توانند سلایق موسیقی یکدیگر را هم به هم بشناسانند و با هم مقایسه کنند. در مورد ویژگی Blend اسپاتیفای در پست جدایی برایتان کامل توضیح داده‌ام.

منبع: پی سی مگ

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.