رپورتاژ: فلایتیو چیست و چگونه عمل می‌کند؟

در گیر زندگی روزمره شده‌ایم و نمی­‌دانیم طی بیست و چهار ساعت روز به کدام کار این زندگی نیمه مدرن و نیمه سنتی برسیم!

خرید کردن یکی از مهم‌ترین قسمت‌های این روزمرگی است و همه ما شاید هر روز خرید کنیم از خرید خرده ریز گرفته تا خرید ملک و خودرو. پس همیشه و هر روز با این مساله سروکار داریم، گاهی فرصت داریم و به راحتی وقت می­ گذاریم و به خرید کردن می ­پردازیم و در کنار آن تفریح هم می­ کنیم و غذا هم می­ خوریم و …

اما همیشه هم فرصت کافی برای این کار نداریم، ترافیک، آلودگی هوا، خستگی، بعد مسافت تا محل خرید همه و همه باعث می ­شود تا به سوی خرید آنلاین رو بیاوریم، حتی به سوی خدمات آنلاین، از سفارش غذا و تاکسی گرفته تا خرید لوازم منزل و …

وقتی هم درگیر و دار این زندگی پر مشغله فرصتی برای سفر کردن پیدا می­ کنیم ممکن است برای تهیه بلیط هواپیما یا خرید آن، همین مشکلات را داشته باشیم و مجبور باشیم دنبال جایی بگردیم که به صورت آنلاین بلیط هواپیما یا قطار را رزرو کنیم یا بخریم یا حتی درباره پرواز و قطار و نرخ­ های آن احتیاج به راهنمایی سریع و در دسترس داشته باشیم، یا حتی درباره سفر، مقصد ، چک لیست و هر آنچه که مربوط به سفر می ­شود نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات داشته باشیم اما فرصت محدودی برای این کار در اختیار داشته باشیم.

چاره چیست؟ جز یک سامانه پیشرفته آنلاین خرید و رزرو بلیط هواپیما و قطار؟

سامانه فلایتیو می­‌تواند جوابگوی این نیازها باشد، چرا که با مراجعه به آن و طی کردن یک فرایند ثبت نام ساده و کوتاه هر آن چه که درباره پرواز و قطار، بلیط­ ها و نرخ  و مسیرها و ساعت ­ها لازم داشته باشید پیدا کنید.

7-22-2016 7-33-39 PM

فلایتیو از یک سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار هم فراتر رفته است، چراکه در آن می ­توانید راهنمایی­ های کامل و معتبری درباره سفر ببینید و جاذبه­ های گردشگری ایران و جهان را مشاهده کنید و با مناسب­ ترین قیمت بلیط و در دسترس ­ترین پشتیبانی سفر کنید. برای دیدن فلایتیو و خدمات آن به آدرس flightio.com بروید.

نظرات

  1. به نظر سایت معتبری در زمینه گردشگری میرسه… ممنون

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.