رپورتاژ: ارسال ۲۴ ساعته اوراق و پاکت‌های اداری به صورت درب به درب

2

هر روز کارهای بیشتری اینترنتی می‌شوند. این‌بار شرکت‌های سنتی حمل‌ونقل معروف کشور هم از این موج فراگیر استقبال کرده و با پشتیبانی از سایت مرسوله، تن به یک تغییر بزرگ داده‌اند : «ارسال آنلاین مدارک، پاکت‌های اداری و بسته‌ها»

از این پس منشی‌ها و کارپردازان این امکان را خواهند داشت تا به صورت اینترنتی آدرس گیرنده را وارد کرده و سیستم هوشمند مرسوله، از بین حامل‌های مختلف، سریع‌ترین و به‌صرفه‌ترین روش‌های حمل‌ونقل را پیشنهاد می‌دهد. کاربر بر اساس سرعت و قیمت، گزینه مناسب را انتخاب نموده، مامور مربوطه مراجعه کرده، بسته را تحویل گرفته و ارسال می‌کند بنابراین کاربران نیازی نیست برای انجام این کار محل کار یا منزل‌شان را ترک کنند!

 چرا باید از مرسوله استفاده کنم؟

 ارسال ارزان‌تر: به‌دلیل حجم بالای سفارشات و قیمت‌های انحصاری توافق شده با شرکت‌های حمل‌ونقل، هزینه نهایی کاربران تا ۱۰٪ نرخ عادی کاهش می‌یابد.

ارسال هوایی: مراسلات اداری شما با بسته‌بندی مخصوص و به‌صورت امن و ۲۴ ساعته به دست مخاطبتان خواهد رسید.

اطلاع از وضعیت مرسوله: محموله با هر روش حمل‌ونقلی که فرستاده شده باشد، در هربار تغییر وضعیت و جابجایی، با پیامک به فرستنده و گیرنده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گزارشات مالی ارسال‌ها: با گرفتن گزارشات دقیق از هزینه‌ها، مرجوعی‌ها و نرخ ارسال‌های ماهیانه، هزینه‌های کلی حمل‌ونقل خود را می‌بینید.

9-7-2016 11-58-35 PM

ارسال اولین مرسوله را از اینجا امتحان کنید!

   
2 نظرات
  1. مهسا ملکی می گوید

    “پاکات”؟ واقعن؟

  2. سعید می گوید

    دکتر جان کلمه درب اشتباهه. در درسته. برای door to door میشه از معادل خانه به خانه استفاده کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.