رپورتاژ: خودتان تعمیرکار لوازم خانگی‌تان شوید

1

آیا شما درباره  استفاده صحیح از لوازم منزل و یا تعمیرات لوازم خانگی چیزی میدانید مسلماً با پیشرفت در تمام عرصه‌های زندگی لوازم خانگی هم از این قاعده جدا نبوده و هر روزه در حال پیشرفت و به‌روز شدن است شاید امروزه با اطمینان بتوان گفت لوازم خانگی مانند یخچال فریزر ،  کولر گازی ، ماشین لباسشویی ،  ماشین ظرفشویی ،  مایکروفر و ساید بای ساید عضو جدانشدنی از هر زندگی هستند که در صورت نبودن این وسایل روال زندگی ما مختل شده یا شاید امکان پذیر نباشد.

پس  حتماً شما هم در هنگام استفاده از این وسایل با مشکل روبرو شده‌اید و نیاز به کمک پیداکرده‌اید مانند اینکه:

  • یخچال فریز یا ساید بای ساید شما مواد غذایی را سرد نمی‌کند یا بیش از حد برفک میزند یا آنکه اصلاً روشن نمی‌شود و نیاز به سرویس کار برای تعمیرات یخچال فریزر دارید.
  • کولر گازی شما در اوج گرمای تابستان باد گرم میزند یا اصلاً خنک نمی‌کند یا اسپیلت شما آبریزش دارد آب ریخته شده از کولر تمام کاغذ دیواری را خراب کرده  و نیاز فوری به یک تعمیرکار برای  تعمیرات کولر گازی و یا یک نصاب برای نصب و لوله کشی توکار کولر گازی خود دارید .
  • ماشین لباسشویی شما روشن نمی‌شود یا زمانی که روشن می‌شود تمام مراحل شستشو را به‌درستی انجام می‌دهد ولی آب را تخلیه نمی‌کند یا لباس‌ها را به صورت صحیح خشک نمی‌کند یا اینکه لباس‌های شما خوب شسته نمی‌شود و لکه های پودر روی آن باقی می‌ماند یا درهنگام خشک کردن لباس لرزش بسیار زیادی دارد  و نیاز به یک تکنیسین لباسشویی برای سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی خود دارید.

10-22-2016-11-20-53-am

چطور از اسان ترین و کم هزینه ترین راه ممکن لوازم خانگی خودمان را تعیمر کنیم

با توجه به بالا بودن هزینه های تعمیر و نگهداری از لوازم خانگی مطمئناً اگر شما از این وسایل به درستی استفاده کنید عمر مفید این لوازم افزایش یافته و مدت زمان بیشتری شما را از تعمیر بی‌نیاز خواهد کرد  ولی اگر شما از بهترین برند موجود در بازار لوازم خانگی هم استفاده کنید به دلیل اینکه هر وسیله ای از قطعات مصرفی تشکیل شده است بالاخره نیاز به تعمیر و سرویس پیدا خواهد کرد.

اما ممکن است این اتفاق د رزمانی رخ بدهد که شما هیچ گونه دسترسی به تعمیرکار یا تعمیرگاه لوازم خانگی نداشته باشید یا آنکه انجام این کار از نظر هزینه برای شما قابل پرداخت نباشد و شاید از نظر فنی باکمی کمک گرفتن از کسی بتوانید خودتان مشکل را حل کنید به همین دلیل ما در وب‌سایت دیجی تعمیرگاه که یک وب‌سایت آموزشی و تعمیرگاهی لوازم خانگی است تمام این موارد را فراهم آورده‌ایم تا اگر به آموزش یا مشاوره نیاز دارید یا تعمیرکار برای تعمیر لوازم خود احتیاج دارید به آن دسترسی داشته باشید.

10-22-2016-11-21-14-am

همچنین این تعمیرگاه با تعامل با نمایندگی  مجاز  یخچال جنرال الکتریک و تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی کنوود و نمایندگی  مجاز  تعمیرات یخچال فریزر ویرپول برای سرویس و تعمیر یخچال فریزر و ماشین لباسشویی این برندهای معروف کمک بزرگی به شما خواهد کرد

 
1 نظر
  1. نگار می گوید

    بسیار مفید بود ممنون.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.