رپورتاژ: پردانو ارائه دهنده درگاه واسط پرداخت کاملا رایگان

1

همانطور که همه میدانیم هیچ تجارتی ممکن نیست مگر با نقل و انتقال وجه. بنابراین رکن اصلی تجارت در گرو ایجاد بستری امن است تا نقل و انتقال پول در آن صورت گیرد. بدنبال این امر واحد پردانو در شرکت تجارت الکترونیک میهن ویژن شکل گرفت و متخصصانش با طراحی و ارائه ی خدمات ویژه و به روز، سعی در همه گیر کردن و آسانتر کردن هرچه تمام تر تجارت الکترونیک برای همگان را دارند. ارائه ی درگاه پردانو و متنوع کردن و بروزرسانی آن یکی از اتفاقات جذابی خواهد بود که با همراهی پردانو شما نیز در جریان این روند جذاب و پرسود قرار خواهید گرفت. پس در ادامه به شرحی از طرح های ویژه ی پردانو میپردازیم. پردانو برای شما مطابق با نیازهایتان درگاه های پرداخت آنلاین متفاوتی طراحی و ارائه کرده است.

جامع ترین و جدید ترین درگاه طراحی شده ی متخصصان پردانو برای شما که در غالب مژده میتوان آنرا مطرح کرد، درگاه شخصی است. امتیاز طراحی این درگاه برای اولین بار در وب ایران متعلق به پردانو می باشد. هر شخصی بدون نیاز به داشتن وبسایت و دانش خاصی میتواند برای کسب و کار خود یک درگاه شخصی داشته باشد.

شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و تلگرام به دلیل در دسترس بودن و جامعه ی آماری بالا، از جمله بهترین بسترها برای تبلیغ و رونق کسب وکارهای اینترنتی میباشد. اگر شما دارای این نوع کسب و کار هستید، پردانو دراین زمینه نیز درگاه آسان را برای شما ارائه داده است. به گونه ای که با استفاده از درگاه آسان، لینک کوتاه و متصل به درگاه پرداخت آنلاین ایجاد شده و با گذاشتن این لینک در صفحه ی خود مشتریان میتوانند پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهند و شما در جریان تمامی این تراکنشها خواهید بود.

پردانو در کنار صاحبان کسب و کارهای برنامه نویسی، نرم افزاری و اپلیکیشن های موبایل نیز حضور فعال دارد. درگاه پرداخت درون برنامه ای پردانو، درگاهیست که صاحبان این نوع کسب و کارها میتوانند بدون هیچ نوع وابستگی به فروشگاه اپلیکیشن خاصی و با کارمزد پایین با خیالی آسوده، اپلیکیشن خود را به درگاه پرداخت انلاین مجهز نمایند.

درگاه واسط پرداخت پردانو برای صاحبان وبسایت های کوچک و بزرگ به منظور توسعه ی فروشگاه هایشان با بیش از ۳۰ افزونه رایگان موجود بوده و همچنین دکمه ی پرداخت و فاکتور پرداخت نیز برای صاحبان وبلاگ ها تعبیه شده است.

دریافت پول همیشه مسئله ای بوده که صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای آن اهمیت خاصی قائل بوده وهستند. پردانو جهت رفاه حال پذیرندگانش تسویه حساب روزانه را ارائه داده است، تا پذیرندگان به صورت روزانه با توجه به موجودی مالی خود به تعداد نامحدود، درخواست تسویه ارسال کرده و مبلغ همان روز در حساب بانکیشان خواهد بود. اما موضوعی که میخواهیم به آن بپردازیم بحث کارمزدی است که شرکت ها یا ارائه دهندگان خدمات مختلف به ازای ارائه ی امکاناتشان برای کاربران خود در نظر میگیرند.

درگاه واسط پردانو این مژده را به شما میدهد که دیگر نیاز نیست نگران کارمزد خدماتی که از شما دریافت میشود باشید. برای پذیرندگان عزیزی که عضوی از پردانو میشوند به ازای خدماتی که به آنها ارائه میشود، دو گزینه در اختیارشان قرار گرفته تا سرویس مورد نیاز خود را انتخاب کرده و از آن استفاده کنند .امکان ویژه ای که در این بخش شامل حال پذیرندگان پردانو خواهد شد سطح ویژه ایست که پذیرنده با انتخاب آن به صورت رایگان، پنل خود را به صورت اتوماتیک در جریان یک سرویس جذاب و به صرفه قرار خواهد داد. این سرویس جذاب و کاملا رایگان به این صورت است که پذیرنده روزی که سطح ویژه را برای پنل پردانو خود در نظر میگیرد، آن روز به صورت خودکار روز تسویه حساب پذیرنده درهفته خواهد بود، روزاستثنایی که در آن تسویه حساب به صورت کاملا رایگان و اتوماتیک انجام شده و نه تنها هیچ گونه کارمزدی بابت کل تراکنشها از پذیرنده کسر نمی گردد، بلکه درخواست تسویه رایگان نیز به صورت اتوماتیک انجام شده و مبلغ درهمان روز وارد حساب پذیرنده خواهد شد. به عبارتی دیگر سرویسی کاملا رایگان، اتوماتیک و بدون کارمزد را با این طرح دریافت خواهید کرد.

اما پذیرندگانی که نیاز به انجام تسویه حساب چندین بار در روز را دارند، برای آنها نیز طرحی در نظر گرفته شده که پذیرنده میتواند پنل خود را به تسویه حساب اتوماتیک مجهز کند. یعنی این امکان فراهم شده تا بدون اینکه پذیرنده وارد پردانو شود، درخواست تسویه صادرکرده و مبلغ همان روز وارد حساب بانکی پذیرنده گردد. و بقیه پذیرندگان هم که نیاز به امکانات ذکر شده ندارند، میتوانند خودشان به صورت کاملا شخصی و ارادی درخواست خود را صادر کرده و وجه را دریافت نمایند. نگرانی درباره ی پرداخت کارمزد به ازای خدمات، امریست که توسط پردانو برطرف شده است و در صورتی که کسب و کار بزرگی دارید نیز میتوانید از طرح های همکاری که بین ما و شما منعقد میگردد، استفاده فرمایید.

1-17-2017 5-30-48 AM

پشتیبانان پردانو به صورت ۲۴ ساعته آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان میباشند. کافیست از طریق تیکت، تماس یا ایمیل درخواست یا سوال خود را مطرح نمایید.

pardano3

آدرس وب سایت: www.pardano.com

مرکز تماس:۰۲۱۴۷۶۲۶۵۴۱


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.