رپورتاژ: چگونه خودروی دلخواه خود را با هزینه‌ای کم خریداری کنیم؟

0

در دنیای امروز وسیله نقلیه جزئی از اجزای اصلی زندگی هر شخص و خانواده‌ای به حساب آمده و خرید آن از الزامات برای رفاه بیشتر تلقی می شود.

در کشور ما با وجود قدمت تقریبا طولانی صنعت خودرو سازی ،کیفیت و تنوع مطلوب مشتریان خودرو به سختی قابل تحقق است. هرچند ناگفته نماند که از اوایل دهه ۹۰ شمسی و با ورود خودروهای لوکس در کنار خودروهای ساخت کشور چین امکان انتخاب های بیشتری برای مردم فراهم شده است.

یکی از راه های خرید خودرو ،خرید آن به صورت اقساطی می باشد. فروش اقساطی خودرو همواره با حواشی زیادی در کشور ما و بازار قوی خودرو همراه بوده است.

شاید شما نیز به این فکر افتاده باشید که مثلا از شرکتی که فروش اقساطی سایپا و یا فروش اقساطی ایران خودرو را انجام می دهد خرید انجام داده و خودرو خود را تحویل بگیرید. برای این کار ۲ راه وجود دارد یا به نمایندگیهای شرکت خودرو ساز و یا به شرکتهای فروش اقساطی خودرو مراجعه نمایید.

با  توجه به نبود شرایط نه چندان متنوع در بازار خرید اقساطی خودرو انتخابهای زیادی را روبروی خود نمی‌بینید ولی از صحت و سلامت شرکتی که قصد خرید از آن را دارید نباید غافل شوید.

سپند خودرو افتخار این را دارد که همواره سعی در ارائه سهل ترین روش و پایین ترین قیمت برای مشتریان خود می‌نماید.

شرکت سپند خودرو آریا  که در سال ۱۳۹۰ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است که یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های حوزه فروش اقساطی خودرو در ایران می باشد. سپند خودرو شرکتی کاملا خصوصی است که توسط مدیران کاملا حرفه ای اداره می شود. بیش از ۵سال تجربه موفق در زمینه فروش نقدی و اقساطی خودرو در سراسر کشور از افتخارات سپند خودرو می باشد.

سپند خودرو از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت ۱۰۲۰ بوده و در رزومه خود همکاری و عقد تفاهمنامه با لیزینگ بانک کارآفرین و سایر سازمان ها را دارد.

افتخار ما این است که تنها در زمینه فروش نقدی و اقساطی خودرو به صورت تحویل فوری خودرو و آنی فعالیت نموده و سعی در ارائه خدمات شایسته مشتریان خود را داریم.

از مزایای شرکت سپند خودرو می توان موارد زیر را عنوان نمود:

  • سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت در قالب اجاره به شرط تملیک می‌باشد.
  • قبل از تحویل خودرو مشتری هیچگونه پرداختی نخواهد داشت.
  • بیمه بدنه اجباری نمی باشد.
  • امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سود های آتی،که این موضوع باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول های مشابه دارد.
  • امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط
  • اعطای قرارداد فروش اقساطی و اجاره به شرط تملیک به مشتری.
  • بیش از ۵ سال فعالیت مستمر ، بدون حتی ۱ مشتری ناراضی.

حال با اطمینان کامل از سپند خودرو خرید نمایید…

شماره تماس (خط ویژه): ۰۲۱۴۱۷۱۳

آدرس وب سایت: https://sepandkhodro.com

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.